Комфортне життя в заміському будинку | Предприниматель

Комфортне життя в заміському будинку

Поліпшення житлових умов є нормальним бажанням всіх українських сімей. При цьому багато хто замислюється не про звичайну однокімнатну квартиру, а про власний будинок в передмісті, де немає щоденної суєти великого міста. Однак вибираючи приватну нерухомість потрібно пам’ятати про небезпеки, які приховує дорога операція. Тому важливо оцінювати власні можливості щоб інвестиції виправдали себе в майбутньому.

Вибираємо будинок відповідно до бюджету

Перед початком активних пошуків потрібно чітко уявляти, що очікується від угоди. Деяким важлива наявність великого двору для дітей та домашніх вихованців, іншим необхідна побутова та соціальна інфраструктура в пішому видаленні. Тільки чітко розставивши пріоритети та намалювавши в уяві ідеальний будинок можна бути впевненим у правильності зробленого вибору.

Більшості українців не потрібно нагадувати, що вибір приватного будинку повинен ґрунтуватися на виділеному бюджеті. Це пов’язано з тим, що домоволодіння завжди на порядок дорожче стандартної квартири в багатоповерхівці. У деяких випадках потрібно залучення кредитних коштів банківської установи.

Шукаємо оптимальний варіант на ринку

Вибираючи будинок своєї мрії потрібно враховувати місце його розташування стосовно до населеного пункту. Беручи до уваги, що нерухомість знаходиться в області важлива наявність зупинок автобусів, магазинів та інших соціальних та побутових об’єктів. Важливо враховувати, що віддаленість від міста безпосередньо впливає на вартість придбаного об’єкта.

Ще один важливий момент – це якість доріг що ведуть до житлового будівництва. Якщо вони ґрунтові, то під час рясних опадів дістатися до місця проживання на автомобілі буде достатньо проблематично. Потрібно пам’ятати про час, що витрачається на дорогу на роботу, в дитячий сад або в інші місця, які щодня відвідують члени сім’ї.

Технічне вивчення домобудівництва

Сьогодні вибрати та купити приватний будинок можна дистанційно в мережі. У цьому допоможуть спеціалізовані сайти, де працює програма перевіреного житла. Однак перш ніж укладати угоду важливо переконатися, що житлове будівництво відповідає вашим побажанням. Для цього обстежте будівлю усередині та зовні:

  • Якщо на основі будинку присутні тріщини або цемент що обсипався, то була недотримана технологія будівництва.
  • Якщо на горищі або в підвальному приміщенні присутні сліди вологи, то незабаром з’явиться цвіль та грибок небезпечні для здоров’я мешканців.
  • Виявлення іржі на водопровідних трубах, крану що капає в санвузлі зажадає незабаром серйозного ремонту.

Ще один важливий момент, який заслуговує пильної перевірки – це опалювальна система, яка використовується для обігріву житлових приміщень. Сьогодні в приватних будинках зазвичай встановлюють газові котли, якщо є можливість підключення до централізованого газопостачання. Якщо такої можливості немає, то використовується пічне опалення, що буде доставляти певні проблеми новому власнику.

Документальна перевірка об’єкта угоди

Ознайомившись з основними характеристиками будови що подобається потрібно обов’язково перевірити всю наявну у продавця документацію. Важливо вивчити всі папери з наступного списку:

  • технічну документацію з планом всіх приміщень в будинку;
  • правовстановлюючі документи на земельну ділянку;
  • письмову згоду на виписку всіх прописаних;
  • кадастрову документацію на ділянку.

Тільки переконавшись, що будинок влаштовує як з технічної, так юридичної сторони можна передавати завдаток та переходити до офіційного оформлення угоди.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.