Особливості безпечної оренди квартир | Предприниматель

Особливості безпечної оренди квартир

У житті трапляються обставини, коли людині потрібно знайти тимчасове житло. Зазвичай квартири винаймають молоді сімейні пари, які покинули батьківське гніздечко, студенти, які приїхали на навчання в інше місто та люди через особливості своєї роботи, змушені переміщатися по всіх регіонах України. При цьому далеко не всі знають особливості правильного знімання житла, здійснюючи типові помилки. В даному питанні головне скласти письмовий договір, здатний захистити інтереси зацікавлених в угоді сторін та не погоджуватися на усні домовленості.

Залучаємо до пошуку житла фахівця

Найчастіше новий ремонт, привітний господар, вигідне місце розташування та приваблива вартість стають причинами прийняття необдуманого рішення. У реальності за такою райдужною картиною приховуються проблеми з комунікаційними системами або відсутність необхідних документів на житло. Тому безпечно орендувати житлоплощу можна звернувшись до досвідченого фахівця.

Кваліфікований ріелтор зобов’язаний підібрати для клієнта варіанти, що відповідають його перевагам. При цьому не має особливого значення співпрацюєте ви з великим агентством або приватною особою обов’язковим є складання письмового договору. В обов’язки фахівців входить перевірка документації що встановлює право власності та допомога в офіційному оформленні угоди. Однак на успіх можна розраховувати, грамотна вибрав досвідченого ріелтора.

Вибираємо грамотного ріелтора

При виборі агентства нерухомості не варто вірити рекламі. Орієнтуйтеся на думку знайомих та відгуки в інтернеті. Зазвичай по великих агентствах є багато інформації в різних джерелах. Також потрібно враховувати розмір комісійних. При цьому не забувайте, що скупий платить двічі та вибір компанії з дешевими послугами не дасть вам якісного сервісу.

Співпрацюємо з власником квартири

Сьогодні можна не привертати агентів для пошуку житла в оренду. Але в даній ситуації доведеться власними силами:

  • підбирати варіанти, що відповідають вашим вимогам;
  • особисто домовлятися з власником житла про перегляд;
  • займатися перевіркою документів;
  • залагоджувати різні супутні проблеми.

Якщо ви зацікавлені у безпечній оренді житла, вибір по силці квартир в Білій Церкві, що веде на сайт DOM.RIA вирішить всі ваші проблеми. Адже на сайті можна скористатися програмою перевіреного житла. Тобто квартир де побував інспектор – людина що пройшла спеціальну підготовку для фіксації стану кімнат панорамною камерою з оглядом 360 градусів. З огляду на те, що сайт DOM.RIA вже не перший рік є №1 серед конкурентів в Україні відвідувачам не потрібно переживати по свіжості та актуальності представленої тут інформації.

Огляд вибраних варіантів

Ще одним важливим кроком, грамотного найму житла, є огляд вподобаних варіантів. Звертайте увагу в який час власник нерухомості пропонує провести огляд. Часто зустрічі призначаються на вечірній час щоб в сутінках приховати реальні недоліки нерухомості. Не зайвим буде ознайомитися з сусідами якщо є така можливість. Загалом потрібно переконатися, що всій родині буде комфортна проживати на тимчасовій житлоплощі.

План самостійного знімання житла

Орендуючи знімну квартиру важливо пам’ятати, що на орендаря покладено відповідальність за використання наданої нерухомості. Певні зобов’язання несуть обидві сторони угоди. При цьому план оренди нерухомості на тривалий термін має п’ять простих пунктів:

  • Визначення пріоритетів. Подумайте про важливість близькості до центральної частини міста, розвитку інфраструктурних об’єктів або низьку орендну плату. Завдяки цьому можна скласти загальну картину відповідних варіантів та відсіяти пропозиції, які не відповідають вашим запитам.
  • Використання інформації з перевірених джерел. Не довіряйте оголошенням, розклеєним на зупинках. Краще звернути увагу на спеціалізовані сайти з перевіреними пропозиціями. Це допоможе убезпечитися від аферистів.
  • Уважність під час огляду. Відзначайте найдрібніші деталі. Будь-які дефекти, помічені в роботі комунікацій або техніки повинні бути внесені в опис майна.
  • Перевірка наявної документації. Переконайтеся, що людина яка здає в оренду житло є його власником. Просто перевірте паспорт та правовстановлюючі документи орендодавця. Важливо щоб у двох документах було записано одне та те ж обличчя.
  • Складання письмового договору. Ніколи не погоджуйтеся на усні угоди. У такій ситуації в разі виникнення спірних питань відстояти свою правоту не вийде навіть у суді.

Наостанок хочеться зазначити, що тільки доскональне вивчення стану житла та складання письмового договору зробить оренду нерухомості безпечним та цікавим завданням. При цьому в договорі потрібно прописати всі важливі на думку зацікавлених сторін угоди нюанси.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.