13 мільйонерів які сколотили статки до закінчення коледжу | Предприниматель

13 мільйонерів які сколотили статки до закінчення коледжу

Тексти пісень

Будучи шістнадцятирічним підлітком, в 2002 році Мілан Тешовіч запустив музичний сайт, де він просто, заради розваги колекціонував тексти пісень своїх улюблених виконавців. Через два роки він перетворив це в бізнес. На сьогоднішній день проект Metrolyrics.com включає в себе 2 млн пісень, а компанія, яка заробляє на продажі реклами мала виручку в 2007 році – $ 1 млн, коли Мілану було 21 рік. На сьогоднішній день в компанії працюють 20 співробітників. Тешовіч поєднує бізнес з навчанням в Університеті Саймона Фрейзера, який знаходиться в Британській Колумбії в Канаді, там він отримує ступінь MBA. «Освіта мені необхідно не заради кар’єри, – розповідає він, – а для себе, для особистісного зростання».

Продаж квитків онлайн

Джошуа Дзябяк продав хостинг-компанію за $ 1млн.

Джошуа Дзябяк продав хостинг-компанію за $ 1млн.

Джошуа Дзябяк в 2005 голу у вісімнадцятирічному віці вже продав свою першу хостинг-компанію Mediacatch . Сума угоди склала $ 1 млн. Він одразу ж купив собі «Mercedes» і плазмовий телевізор, інші кошти він інвестував в нові проекти. У число нових проектів увійшов Showclix – веб-сервіс, який дозволяє концертним залам, культурним центрам, коледжам та іншим організаціям продавати квитки прямо в онлайні або по телефону. У 2009 році він залучив інвестицій на суму $ 1 млн, а вже зараз капіталізація компанії становить $ 2,75 млн. Виручка компанії за минулий рік склав $ 9 млн. Showclix бере комісію в розмірі 7-15% з кожного продажу .

Імпорт трюфелів

Ян Пуркаястха в 15 років продавав 1 кг трюфелів за 12000 $

Ян Пуркаястха в 15 років продавав 1 кг трюфелів за 12000 $

Вже в п’ятнадцятирічному віці, Ян Пуркаястха почав завозити трюфелі і реалізовувати їх за ціною $ 12 000 за 1 кілограм, його клієнтами стали магазини натуральних продуктів і ресторани. Ян виріс в Х’юстоні, де в дитинстві любив збирати гриби в лісі, поряд з рідною домівкою. Однак імпортувати трюфелі не так то просто, його роботу контролюють чотири федеральних органу США, і, крім цього, потрібно завжди встигати під час, так як трюфелі мають нетривалий термін зберігання (сім день). Ян відкрив у Арканзасі розплідник трюфелів, між іншим перший в США. На даний момент вартість його компанії наблизилася до позначки $ 1 млн.

Автомобільний сайт

Джейсон Брайан заробляє на автомобільному сайті $ 6 млн на рік

Джейсон Брайан заробляє на автомобільному сайті $ 6 млн на рік

Закінчивши школу, влітку 2008 року, Джейсон Брайан влаштувався в департамент маркетингу однієї успішної компанії, яка займається торгівлею авто у Флориді. Він знав, що великих результатів в маркетингу він зможе досягти тільки в інтернеті. «Я виявив, що можу подвоїти результат, купуючи рекламу за половину бюджету оптимізуючи запити в пошуковиках», згадує він. По закінченні трьох років, коли йому було 21, Брайан вклав $ 10 000 зі своїх заощаджень в сайт, який допомагає відвідувачам у пошуку автомобіля. Autocricket.com став приносити прибуток, продаючи інформацію про клієнтів салонам і виробникам. Через пів року після старту сайт привернув увагу інвесторів, які згодом вклали в нього $ 250 000. У 2009 році виручка сайту становила близько $ 1,2 млн, а в 2010 – уже $ 6 млн.

Листівки та плюшеві іграшки

Кемерон Джонсон в 15 років отримував чеки на суму $ 400 000

Кемерон Джонсон в 15 років отримував чеки на суму $ 400 000

Кемерон Джонсон заробив свій перший $ 1 млн, створивши кілька проектів. Першим був, Cheers and Tears , який він запустив в дев’ятирічному віці. За допомогою Photoshop, сидячи вдома у Вірджинії, він робив запрошення листівки для своїх батьків і незабаром отримав замовлення від своїх колег і друзів. Через кілька років, зібравши трохи грошей, Джонсон почав купувати оптом плюшеві іграшки, потім перепродував їх через eBay, а також на вже розкрученому сайті Cheers and Tears. На перепродажах іграшок він заробив більше $ 50 000.

Ще в 13 років він придумав інтернет-сервіс My EZ Mai , який пересилає електронні листи на вказану адресу, не розкриваючи при цьому особистої інформації відправника. Для цього він спеціально найняв програміста, щоб втілити свою ідею в життя і вже через два роки My EZ Mail приносив постійний дохід на рекламі в $ 3000 в місяць.

У 1997 році Джонсон разом з двома такими ж заповзятливими підлітками створили програму, встановлюючи яку користувачі отримували 20 центів на годину, при цьому в заголовку браузера відображалося рекламне оголошення. Справа виявилася успішною, і вони почали співпрацювати з рекламними мережами DoubleClick, Advertising.com і L90, які мали свої 30% від доходу. «Мені тоді було 15 років, я щомісяця отримував чеки на $ 300 000 – $ 400 000», – згадує Джонсон.

Ще одне підприємство Кемерона, це сервіс CertificateSwap.com , який дозволяв людям продавати не використані подарункові сертифікати онлайн. «На eBay це вже працювала, але аукціон забирав до 13% від вартості картки, – розповідає Джонсон. – А наша комісія становила всього 7,5% ». У 2004 році в 19-річному віці Кемерон Джонсон продав інтернет-сервіс CertificateSwap.com за круглу шестизначну суму.

Варення

Фрейзер Доерті в 2009 році з продажів варення виручив $ 1,2 млн

Фрейзер Доерті в 2009 році з продажів варення виручив $ 1,2 млн

У 2002 році Фрейзер Доерті , який проживає в невеликому місті Едінбург, у свої 14 років на кухні у батьків пристосувався робити джем. До 16 років його вже не цікавила школа, його єдиним інтересом стало варення. Вже до 2009 року його компанія SuperJam досягла вартості $ 1,2 млн. Проте офіційно в штаті компанії числиться тільки Доерті, що не заважає йому заробляти добрі гроші.

Соціальна мережа для фокус-груп

У 19 років соціальний магнат Адам Хілдрет сколотив $ 3,7 млн

У 19 років соціальний магнат Адам Хілдрет сколотив $ 3,7 млн

У 1999 році, 14-річний англієць Адам Хілдрет створив нову унікальну соціальну мережу, учасників якої Coca-Cola використовувала у своїх фокус-групах, розробляючи свої маркетингові стратегії. Адам також 4 роки обіймав посаду керуючого директора Dubit Limited . Коли Хілдрет виповнилося 19 років, BBC записала його в список одних із самих багатих підлітків Великобританії, статок якого оцінювався в ? 2 млн, що приблизно становило $ 3,7 млн.

Сайт про комп’ютери

Майкл Фурдик заробив мільйон на продажі своєї компанії

Майкл Фурдик заробив мільйон на продажі своєї компанії

Майкл Фурдик в 1996 році, в 16-річному віці в підвалі батьківського будинку в передмісті Торонто запустив інтернет-проект MyDesktop.com , на якому було повно рад на тему комп’ютерів. Відповіді він сам вишукував в мережі або в чатах. У тому ж чаті він познайомився зі своїм однолітком з Австралії Майклом Хейменом. Незабаром, після їхнього знайомства, Хейм переїхав в Торонто, щоб допомогти Майклу побудувати бізнес. Вони затягли паски і знайшли по бартеру офісної приміщення і сервери під проект. Минуло небагато часу і MyDesktop.com приносив дохід $ 60 000 в місяць, замовниками реклами виступали такі компанії як Microsoft. У 1999 році Хейман, Фурдик і третій партнер продали інтернет-проект компанії Internet.com «більше ніж за $ 1 млн».

Прес для рослинного масла

Даніель Гомес Іньіго в підлітковому віці заробив $ 150 тис

Даніель Гомес Іньіго в підлітковому віці заробив $ 150 тис

Власник компанії Solben – двадцятирічний Даніель Гомес Іньігес , компанія якого займається розробкою і реалізацією пресів для вичавлювання масел з рослин, яке після застосовує у виробництві дизельного палива. Розробку першого преса Даніель почав ще в школі. На першому продажу преса Іньігес заробив $ 150 000. Мексиканська компанія Monterrey за перший рік існування Solben, вклала в неї трохи більше $ 1 млн. Сьогодні в компанії працюють 15 співробітників. А Даніель вступив до коледжу.

Фотоальбом онлайн

Кетрін і Дейв Кук до 2011 року заробляють мільйони на продажах реклами

Кетрін і Дейв Кук до 2011 року заробляють мільйони на продажах реклами

У 2005 році перегортаючи сторінки своєї шкільного альбому у 15-річної Кетрін Кук та її 17-річного брата Дейва народилася ідея створити безкоштовну онлайн-версію альбому в Інтернеті. Незабаром вони об’єднали свою соціальну міні-мережа з Zenhex.com. До 2006 року сайт Кетрін і Діва куков – MyYearbook.com залучив $ 4,1 млн інвестицій від двох венчурних фондів First Round Capital та US Venture Partners . Після чого на сайт були залучені такі рекламодавці як Disney, Neutrogena і ABC. Мережа почала розвиватися далі і завдяки даній концепції проекту кількість учасників досягла 3 млн за всьому світу, а річні продажі реклами з сайту дорівнюють семизначними цифрами.

Продаж футболок

Реймонд Лі на продажах футболок заробляє $ 2 млн на рік

Реймонд Лі на продажах футболок заробляє $ 2 млн на рік

Реймонд Лі будучи школярем проходив практику в Китаї, в компанії, що займається веб-конференціями. Контакти з багатьма китайськими виробниками допомогли зробити бізнес будинку, в Каліфорнії: Лі почав замовляти футболки в Китаї для своєї тенісної команди. Чи не обмежився своїми друзями та продажу почала зростати. Після чого Лі на свої $ 2200 відкрив інтернет-проект з продажу футболок Ooshirts.com . Дві букви «O» він пояснює тим, що і у Google, Yahoo теж два «O». У 19-річному віці Лі закинув навчання в Університеті Каліфорнії, щоб працювати на власне благополуччя. На даний момент у нього працює 3 співробітники. За словами Лі, продажу у 2010 року склали від $ 600 000 до $ 900 000. Сьогодні йому 20 років і за його прогнозами цього року продажі футболок повинні вирости до $ 2 млн.

Продаж окулярів онлайн

Джеймі Мюррей Уеллс - творець компанії Glasses Direct з інвестиціями в $ 34 млн

Джеймі Мюррей Уеллс - творець компанії Glasses Direct з інвестиціями в $ 34 млн

Джеймі Мюррей Уеллс будучи 21-річному студентом університету в 2004 році спробував купити пару очок за рецептом свого лікаря. Приголомшений ціною на очки в $ 300 у Мюррея миттєво народилася ідея нового бізнесу. Уеллс кинув школу і пустив свій студентський кредит в $ 2000 в справу, яку потім перетворилося на успішного онлайн-рітейлера Glasses Direct , чий офіс базується в Лондоні. За перший рік компанія показала дохід в $ 2 млн. Вже до 2010 року виручка Glasses Direct становила $ 5 млн, а кількість співробітників – 70 чоловік. За весь термін існування компанія залучила понад $ 34 млн інвестицій.

Дизайн для сторінок на MySpace

Ешлі Куолс власник сайту вартістю в $ 1,5 млн

Ешлі Куолс власник сайту вартістю в $ 1,5 млн

Як заробити на дизайні сторінок для MySpace можна дізнатися у чотирнадцятирічної уродженки Детройта Ешлі Куолс . У березні 2006 року Куолс, яка є власником інтернет-проекту під назвою Whateverlife.com , отримала пропозицію продати проект за $ 1,5 млн, але надалі відхилила його.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.