У 2011 році ринок реклами зросте до 8,3 млрд. грн | Предприниматель

У 2011 році ринок реклами зросте до 8,3 млрд. грн

Корпоративний сектор все менше відчуває наслідки кризи, а значить все активніше повертається до просування своєї продукції або послуг за допомогою реклами.

У поточному році зростання рекламних бюджетів відбуватиметься по всіх каналах.

Як уточнює Максим Лазебник, виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції, в абсолютних цифрах буде лідирувати телевізійна реклама, обсяги якої на кінець року досягне 3,5 млрд. грн. Це фактично на третину більше, ніж у минулому 2010 році. Однак, навіть таке зростання не зможе вивести ТВ-рекламу на показники докризового періоду.

На другому місці – реклама в друкованих ЗМІ. За підсумками 2010 року корпоративний сектор інвестував в своє просування через газети та журнали понад 2,2 млрд. грн. Експерти прогнозують, що за підсумками цього року сегмент друкованих ЗМІ покаже зростання на рівні 17% і зможе досягти показника 2,5 млрд. грн.

Найбільш активно зростатиме обсяг реклами в Інтернеті. За підсумками 2010 року цей сегмент показав рекордні 93% зростання. Істотне зростання прогнозується і на поточний рік – 43%. Якщо прогнози експертів виправдаються, то в 2011 році буде продано реклами у всесвітній мережі на суму в 400 млн. грн.

Обсяг реклами через білборди і сітілайти в 2011 році повинен досягти показника в 1 млрд. грн.

Загальний обсяг рекламно-комунікаційного ринку України в 2011 році, згідно з прогнозами Максима Лазебника, досягне 12,9 млрд. грн.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.