5 аргументів в сторону інтернет-магазину | Предприниматель

5 аргументів в сторону інтернет-магазину

Студент економічного факультету Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара кілька місяців тому відкрив ще один інтернет-магазин. У нього їх тепер два. Стартові інвестиції вкладені в проект становлять пару сотень доларів. Заповзятливий і працьовитий студент встигає поєднувати і навчання і роботу одночасно, він каже що онлайн-торгівля – найкращий спосіб заробити. Ось 5 аргументів чому.

Потенціал

Інтернет-торгівля в Україну на даний момент розвивається динамічніше ніж в США: за останні 5 років ринок виріс в 6 разів. Україна не лідер по щільності традиційних магазинів, а зовсім навпаки, тому схильність до дистанційної торгівлі очевидна. Але зациклюватися на одній країні не варто. Потенційний покупець може знаходиться де-завгодно.

Невеликий поріг входу

Оренда торгової площі в центрі Дніпропетровська коштує близько 60 $ на місяць за 1 м ?. Сума, яка необхідна для відкриття найпростішого інтернет-магазину, приблизно така ж. При цьому віртуальна вітрина на відміну від оффлайновой може вмістити необмежену кількість товарів. «Відкрити хороший, якісний інтернет-магазин – це не набагато дешевше, ніж відкрити мережу з декількох офлайнових точок. Але це дешевше ніж відкрити пару десятка офлайнових магазинів », – стверджує Олег, власник інтернет-магазину побутової техніки. Висновок: якщо ви плануєте рости, то дешевше відкрити інтернет-магазин.

Додатковий канал збуту

У всіх роздрібних мережах з продажу побутової техніки вже є свої інтернет-магазини. Якщо в класичних магазинах в період кризи продажі впали на 25-45%, то продажі в інтернет-магазинах навпаки зросли до 40-80%. Зараз в онлайн вже виходять великий ритейл, а також невеликі гравці, продавці продуктів харчування. В основному всі ресторани вже приймають замовлення не тільки через телефон, але й через зворотній зв’язок на сайті. Правда повністю піти в інтернет великим гравцям не вдасться, в Інтернет зараз присутній в основному молодь, але як додатковий канал збуту онлайн-магазин – відмінний варіант.

Нові можливості

Однак є й інша сторона медалі, позитивна, швидкість залучення інтернет-аудиторії набагато вище ніж в традиційній рекламі, припустимо запустивши вранці рекламну кампанію, підприємство в сфері продуктів може зробити близько $ 100 000 обороту за одну годину.

Зростання попиту

Покупці все більше звертають увагу на ціни. А в інтернеті вдається їх скоротити як мінімум на 5%, а іноді й на всі 30%, на відміну від традиційних магазинах, де цього зробити не можна. 52% користувача відзначили для себе, що основному перевага інтернет-покупок – вигода в економічному плані.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.