5 найбільших інтернет-магазинів в світі | Предприниматель

5 найбільших інтернет-магазинів в світі

Amazon.com – найбільший інтернет-рітейлер в світі. У цьому інтернет-магазини ви знайдете все, від годинника до книг і автопокришок. У 2009 році компанія виручила $ 24,5 млрд., це на 28% більше ніж у попередньому 2008.

Itunes.com – солідна частина яблучної імперії Стіва Джобса. Один з найбільших продавців музики в інтернеті. Нещодавно iTunes під тиск рекорд-лейблів відмовився від своєї фірмової послуги – продажів треків за однією ціною за 99 центів.

Zappos.com – найбільший у світі продавець взуття в інтернеті. Оборот взуттєвої інтернет-торгівлі становить $ 1 млрд на рік. Цей гігант торгівлі заснований Ніком Суінмурном в кінці 1990-х років. Коли інші інтернет-магазини в боротьбі за конкурентні переваги знижували ціни, Zappos їх підвищував, мотивуючи надійним сервісом і високою якістю обслуговування. У результаті 40% покупців роблять замовлення в Zappos ще і ще. Влітку 2009 року оприлюднений факт з продажу інтернет-магазину Zappos.com групі Amazon.com, угода була закрита сумою у понад $ 800 млн.

Ebay.com – найбільший в світі інтернет-аукціон. eBay в 2008 році показав прибуток у розмірі $ 8,5 млрд (сюди входить $ 2,4 млрд виручки від системи електронних платежів PayPal, яка також належить холдингу eBay).

Officedepot.com – цей магазин найбільший серед продажів товарів для офісу, від ручок, олівців та маркерів до меблів, ноутбуків та програмного забезпечення. Компанія почала свою діяльність в 1986 році у Флориді, де продавала канцтовари як звичайний традиційний магазин, в 2009 це підприємство наторгували на $ 12,1 млрд виручки (з них на інтернет-продажу припадає $ 4,2 млрд) в 52 країнах світу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.