Ахметов придбав контрольний пакет 34-го каналу в Дніпропетровську | Предприниматель

Ахметов придбав контрольний пакет 34-го каналу в Дніпропетровську

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив підконтрольній Ахметову кіпрської компанії “TRK Media Holding Ltd.”, Зокрема, яка є власником 99% ТОВ “Медіа група” України “на придбання понад 50% акцій ПАТ” Телевізійна служба Дніпропетровська “(34 канал) .

До недавнього часу 32% каналу знаходилися в комунальній власності Дніпропетровська, ще 32% належали дніпропетровському народному депутату від БЮТ Михайлу Соколову, а ще 36% перебували у власності ТОВ “Агро-весна”, яке контролюють екс-керівники каналу Євген Надіон та Володимир Білий.

У групі “СКМ” виданню підтвердили факт придбання дніпропетровського муніципального телеканалу. “Медіа-бізнес, у тому числі телебачення, є одним із стратегічно важливих напрямків для” СКМ “. Одним з напрямків нашого телевізійного бізнесу є розвитку регіонального мовлення. Тому, отримавши, цікаве з нашої точки зору пропозицію про покупку пакету акцій каналу, ми прийняли позитивне рішення. До прийняття рішення про формат роботи каналу в подальшому, він буде продовжувати працювати в поточному режимі. Також не зазнає істотних змін і команда каналу “, – повідомила прес-секретар” СКМ “Анна Терехова.

Видання вказує, що останні кілька років за контроль над телеканалом боролося багато різноманітних сторін. Так, на посилення впливу на нього претендували і недавні власники – міськрада і депутат М. Соколов. Також інтерес до каналу виявляв голова правління торгово-промислової корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв, який володіє кількома дніпропетровськими ЗМІ, зокрема інформагентством “Новий міст”, газетою “Лівий берег”.

Також видання нагадує, що компанія “СКМ” формує медіагрупу, до якої увійдуть всі теле-та Інтернет-проекти, підконтрольні Рінату Ахметову. У рамках формування холдингу “СКМ” уже передала “Медіа групі України” право власності на 99,999% акцій ТРК “Україна”. Крім каналу “Україна” до складу холдингу увійшли спортивний канал “Футбол”, регіональний канал “Донбас”, компанія “Медіапартнерство”, ексклюзивний продавець рекламного часу телеканалів “СКМ”, а також Інтернет-холдинг “Digital Ventures” (портал Точка.net) .

Згодом всі нові теле-та Інтернет-проекти “СКМ” будуть реалізовуватися саме в рамках медіагрупи. Зокрема це стосується спортивного каналу “Футбол +” і кіноканалу, запуск яких намічений на кінець 2010 року. У медіахолдинг також увійдуть новинний канал, його мовлення почнеться в 2011 році, і власний продакшн-хаус, який зараз створюється.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.