Акціонери «Інтертоп» задумалися про IPO | Предприниматель

Акціонери «Інтертоп» задумалися про IPO

Найбільший взуттєвої рітейлер Україні «Інтертоп» розглядає можливість розміщення акцій на біржі. Про це під час саміту IPO країн Центральної та Східної Європи (CEE IPO Summit), який проходить у Варшаві, повідомив Ігор Банатов, виконавчий директор групи компаній MTI (володіє мережею магазинів «Інтертоп»).

«Це один з альтернативних каналів залучення капіталу, який ми розглядаємо. Але це перспектива не цього року, це 2012-2013 роки », – сказав він під час презентації« Інтертопу »на Варшавській фондовій біржі.

При цьому Банатов зазначив, що в компанії на даний момент достатньо ресурсів для розвитку.

Він також повідомив, що власне виробництво взуття компанія налагоджувати не планує.

«Продаж і виробництво продукції – це зовсім різний бізнес. Ми не плануємо будувати власні заводи з виробництва взуття »- додав він.

Довідка! Група компаній MTI є одним з найбільших гравців на ринку інформаційних технологій Україна і володіє мережами мультибрендових і монобрендових магазинів взуття та одягу (мережі “Інтертоп”, Plato, Ecco та ін.) З 1993 року в Україні працює заснована компанією мережа взуттєвих магазинів “Інтертоп”.

Взуттєва мережа “MTI” налічує в Україну 146 магазинів загальною торговою площею 40,165 тис. кв. м і в Казахстані – 16 (2,884 тис. кв. м).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.