Жовтень 21, 2017

Геннадій Корбан: “Вплив на “1+1″ – це більше, ніж мати свою фракцію в парламенті …”

грудень 25, 2010    Інтерв'юРаспечатать эту статью

Геннадій Корбан: “Вплив на “1+1″ – це більше, ніж мати свою фракцію в парламенті …”

Приват “- найбільша непублічна бізнес-група в Україну, основний власник якої – Ігор Коломойський – живе в Женеві, і до всього ще є громадянином Ізраїлю.

Геннадій Корбан – це таран і ківш групи “Приват”. Його прізвище зустрічається в контексті всіх корпоративних конфліктів цієї команди. Хоча Корбана називають головним рейдером країни, а його методи – обурливими, сам він воліє називати себе “конфліктологом”.

У великому інтерв’ю “Української правди” Корбан вперше розкрив багато секретів групи “Приват”. Про деякі з них громадськість раніше лише здогадувалася, а деякі взагалі стали одкровенням.

– Група “Приват” є, мабуть, найбільш закритою бізнес-імперією в Україну. Чи плануєте ви якусь більш публічну діяльність?

– Структуризація, як це робить, скажімо, Ахметов? … Він, я вважаю, піддає свій бізнес політичним ризикам. Я не збираюся його критикувати, це особиста справа кожного бізнесмена.

Він структурує активи на себе особисто і на компанію СКМ, де він же – власник 90%. Тут очевидний ризик для такого бізнесмена – власника мільярдних активів.

Думаю, рано чи пізно активи Коломойського і партнерів – те, що ви називаєте групою “Приват” – будуть якось структуровані, виведені на світові ринки, отримають якусь форму і зміст.

– Може, ви скажете точно, що входить до групи “Приват”?

– Це дуже великий феросплавний холдинг, дуже великий нафтовий холдинг, металургійний холдинг, є коксохімічний бізнес, є машинобудівні активи. Вони менш профільні, але вони є. Є якісь харчові активи, наприклад, торгова марка “Біола”.

Але не можна сказати, що група “Приват” – це якась група або якесь юрособа, що належить двом або трьом людям. Це просто група партнерів, і у Коломойського є партнери в цьому бізнесі.

– А ви – партнер?

– Я партнер Коломойського в ряді бізнесів, але не з якихось стратегічних напрямків – це юридичний бізнес, бізнес, пов’язаний з піаром, з якимись медіа.

– Тобто, ви партнер Коломойського в медіа-холдингу, який створюється на основі УНІАНу?

– Так. Мені, Геннадія Корбана, разом з моїм партнером по юридичному бізнесу Борисом Філатовим належить 25% компанії УНІАН.

Але нещодавно був створений холдинг на базі “Главреда”, в який увійшов і УНІАН. Якщо нашу частку перерахувати, може вийти, що нам належить десь 12,5% “Главреда”.

– А як виглядає ситуація з каналами “Сіті” і “Кіно”?

– Вони, може бути, увійдуть в цей холдинг “Главред”.

– Тобто, Третьяков – партнер Коломойського?

– Третьяков – теж партнер. Третьякову належить частка в цьому медіа-холдингу.

– Яка?

– Я не можу цього сказати.

– Тобто, холдинг “Главред-медіа” – це власність чотирьох партнерів, Коломойського, Корбана, Філатова і Третьякова?

– Якщо перебільшувати, то можна сказати і так.

– Поясніть ситуацію з купівлею Ігорем Коломойським акцій компанії СМЕ, яка володіє “1 +1”? Коломойський купував сам або як представник цієї групи людей?

– Ні, Коломойський сам особисто є власником 3% компанії СМЕ, яка виступає акціонером “1 +1”.

Зараз Коломойський з Лаудером об’єднали свої зусилля. Наскільки я знаю, Коломойський має право впливати не більш, ніж на призначення менеджменту компанії “1 +1”.

– Що ви маєте на увазі під призначенням менеджменту?

– Якщо він незадоволений керівництвом каналу “1 +1”, якщо воно не справляється зі своїми завданнями, то він може ініціювати їх відставку.

Фото УНИАН

– А як це було прописано? 3% – занадто мало, щоб впливати на таку компанію …

– Там є рада директорів. І кожен член ради директорів, очевидно, має якусь сферу відповідальності. Коломойський, як досить впливовий бізнесмен в Україну, буде впливати на українські активи СМЕ і висловлювати свою думку, а до нього повинні прислухатися. Не більше, не менше. Це всього лише рада директорів.

Плюс у Коломойського є опціон на 40% каналу “1 +1”. Цей опціон коштував десятки мільйонів доларів і ще в 2003 або 2004 році був куплений у панів Роднянського і Фуксмана. Зараз цей опціон Коломойський має намір реалізувати, але виключно за згодою СМЕ.

– І скільки тоді складе частка Коломойського в “1 +1”?

– У разі реалізації опціону у нього буде 40% компанії “1 +1”.

– Але ж раніше суд визнав недійсними всі домовленості Коломойського і Роднянського!

– Якщо ви хочете зрозуміти нюанси, вам треба вловити юридичні тонкощі. У Коломойського був опціон із Фуксманом і Роднянським, який обумовлювався, насамперед, згодою СМЕ.

Тобто, перш ніж реалізувати опціон, СМЕ як власник переважної пакета має переважне право – право першої руки.

На той момент СМЕ дало згоду, але це згоду виглядало у вигляді листа електронною поштою. Тому не можна сказати, що це була угода. І Коломойський подав позов про визнання так званої усної угоди, якої він досяг з Роднянським і Фуксманом.

Сьогодні, напевно, отримано письмову згоду СМЕ на реалізацію цього опціону. А це – вже новий процес. У нас в Україні діє право нормативне, формальне … Формально на той момент Коломойський не міг подати документи, що свідчать про фактично є угоді між ним, Роднянським і Фуксманом. Тому була винайдена якась конструкція, вона мала спірний характер …

– Ви це визнаєте, і, тим не менш, на підставі усної домовленості Коломойського і Роднянського ви намагалися довести факт контракту між ними …

– Але гроші-то були сплачені! Вони отримали велику частину коштів. Фуксман і Роднянський прекрасно розуміють, що це була не усна угода.

І коли вони ходили до суду і відмовлялися, що ніяких договорів вони не укладали, вони насправді брехали, бо є такі договори. Просто ці договори підписували не вони особисто, а офшорні компанії, афільовані з ним.

Ці документи у нас є, і якщо Коломойський дає вимога на реалізацію опціону – за згодою СМЕ – Фуксман не має права йому відмовити. Якщо ж Фуксман йому відмовить – то, природно, Коломойський має право звинуватити його в шахрайстві і в інших брудних речах.

– А канал “1 +1” увійде до холдингу “Главред”?

– Я думаю, немає. “1 +1” – це окремий бізнес-проект, передусім, з партнером на прізвище Лаудер. Тому Лаудера теж можна назвати групою “Приват” (посміхається).

– Всі говорять “група Приват”. Як у цій групі приймаються рішення? Партнери раз на квартал сідають за стіл і виробляють тактику і стратегію? Чи все веде один Коломойський?

– Коломойський насправді дуже демократична людина, хоча йому приписують різні страшилки. У кожного бізнесу є керуючий партнер, і ця людина повністю відповідає за даний напрямок перед усіма партнерами – перед самим Коломойським і перед партнерами Коломойського.

– Тобто, керуючий партнер – це ключова ланка?

– Так.

– У яких сферах ви керуючий партнер у Коломойського?

– Я керую бізнесом з нерухомості – торгові центри в Дніпропетровську – і науковим проектом “Протон 21”. Це – приватна фізична лабораторія, яка виділена з колишнього Інституту ядерних технологій.

– Є вже якісь винаходи?

– Так, звичайно. Є величезні праці, але в основному вони йдуть на Захід, місцева Академія наук їх не визнає. Фактично вчені з “Протон-21” відкрили метод холодного термоядра. Холодна термоядерна реакція – це мрія людства, енергія з нічого! (скептично)

– Це ж бізнес на межі з інтересами національної безпеки?

– Так, з цього приводу є дуже великий обсяг листування між РНБО, СБУ, всякими органами.

– А в медіа не ви керуючий партнер?

– Ми управляємо УНІАНом, а керуючим партнером Коломойського в “Главред-медіа” є Третьяков.

– Який взагалі була мета створення цього медіа-холдингу, ви задоволені його розвитком?

– Холдинг тільки створюється, і сказати, задоволені ми чи ні, дуже важко. По закінченню року будуть якісь перші звіти. Тому що у Коломойського немає нездорових політичних амбіцій. І він більше підходить до будь-якого проекту як до бізнесу перш за все.

– У нього ж є політичні проекти!

– Ні!

– Ви ж знаєте, Коломойський підтримує “Нашу Україну”!

– Може бути, він і підтримує когось … Але я б не сказав, що це системна підтримка. У нього немає контрольованих політичних партій або чиновників на зарплаті.

– Ви добре знаєте Коломойського – він же ніколи не стане вкладати у щось одне і буде диверсифікувати ризики?!

– Так, він буде диверсифікувати ризики. І однозначно намагається ставити на майбутнього переможця. Він володіє приголомшливою інтуїцією!

– Тобто, якщо говорять, що він підтримує “Нашу Україну”, БЮТ, Вітренко і Бродського – це може бути правдою?

– Дуже відносно, але може … З Бродським у нього дружні стосунки, але на політику він йому гроші не давав, це я можу сказати точно.

– А на що давав?

– У них є спільний бізнес – холдинг “Основа”. Це Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат.

– Тобто, Бродський теж фактично керуючий партнер Коломойського?

– Ні, він не керує бізнесом. Він – пасивний інвестор.

– Бродському робилися пропозиції, щоб “Обозреватель” теж увійшов в холдинг “Главред-медіа”?

– “Обозреватель” – це особистий бізнес, який належить Бродському. Може бути, пропозиції і робилися, але Бродський сьогодні високо оцінює “Обозреватель”.

– У скільки ви оцінюєте УНІАН?

– Від 10-ти мільйонів доларів.

– А скільки ви витратили на “Главред-медіа”?

– Я не знаю. У нас відбулося злиття шляхом об’єднання корпоративних прав. Про оцінку цих прав домовлявся, природно, Коломойський з Третьяковим.

– Наскільки правдива історія про те, що Третьяков приїжджав до Коломойського в 2005 році з вимогою не купувати “1 +1”?

– У 2005 році дійсно була ситуація, при якій деякі політики не сприяли цьому процесу. Більше того, вони переконували президента і навіть організовували зустріч Лаудера з Віктором Ющенком, щоб Коломойський не входив в бізнес “1 +1”.

– Чому?

– Очевидно, боялися впливу. Я вважаю, що “1 +1” по вазі на процеси в країні – це більше, ніж мати свою фракцію в парламенті.

Що таке фракція в парламенті? Це 14 осіб. “1 +1” – це великий бізнес, великий рекламний бізнес, великий вплив на публіку, на громадську думку.

– У скільки зараз оцінюється “1 +1”?

– Важко сказати. Думаю, що ніхто толком канал не оцінював. Я можу сказати свою суб’єктивну оцінку, провівши аналогії з “Інтером”. Якщо “Інтер” коштує, приміром, 300 мільйонів доларів …

– Зачекайте, за канал начебто вже просять мільярд!

– А, вже мільярд?! На етапі, коли “Інтер” купувався Хорошковським … До речі, ви знаєте, що в тусовці його прізвисько – Кен!

– А чому “Кен”?

– Ну ось таке у нього прізвисько в київській політтусовці. Він, знаєте, за собою так доглядає … ну істинний метросексуал. (Від УП: Кен – лялька, друг Барбі)

Тому “Інтер” якщо і варто сьогодні мільярд – то за весь холдинг. А “1 +1” – це не холдинг, це один телеканал.

– А канали “Сіті” і “Кіно” хіба не інтегровані в “1 +1”?

– “1 +1” не є ні прямим, ні опосередкованим власником каналів “Сіті” і “Кіно”. Якщо ця інтеграція відбудеться, то залежить вона, перш за все, від волі СМЕ. Оскільки вони акціонери і в “1 +1”, і в “Сіті”, і в “Кіно”. Якщо злиття відбудеться, то вартість групи збільшиться.

Але я думаю, що сьогодні “1 +1” як канал коштує не менше, ніж “Інтер” як канал. Тому що вони ділять приблизно однаково рекламний ринок. І якщо у “Інтера” аудиторія 35-37% Україна, то у “1 +1” – 33-35%.

– Ви для себе зрозуміли, хто зараз є фактичним власником “Інтера”? Про це ходить багато різної суперечливої ​​інформації …

– Для нас – це Хорошковський. Я вважаю, що за ним стоять російські інвестори, російські гроші. Пан Абрамов, в основному.

– А те, що Фірташ купив частина – це міф?

– Відомо, що Фірташ продав Хорошковському К1, К2 і “Мегаспорт”. Але Фірташ – не той хлопець, який просто бере й позбувається активів за гроші. Я думаю, що йому було цікаво обміняти свої канали на акції в новому підприємстві.

Друга частина інтерв’ю: Геннадій Корбан: У Коломойського просто збіглися доріжки з Тимошенко

Мітки: ,
  • Сергей Б.

    Толково.

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