Жовтень 20, 2017

Дорогий дешевий рітейл

липень 19, 2012    Ринки і компаніїРаспечатать эту статью

Дорогий дешевий рітейл

Суперечки між постачальниками і великим ритейлом вже стали традиційними: з боку рітейла популярні вимоги оплати за різні «акції», бонусні і преміальні знижки, що все менше влаштовує приватних підприємців і постачальників. Якщо в нормальний час підприємці терплять, то під час кризи такі спірні питання переростають у серйозні конфлікти. Невеликі фірми, відчуваючи дефіцит оборотних коштів, відмовляються платити торговельним мережам за всі ці «дрібниці». Не рідко суперечки вирішуються в судовому порядку.

Яскравим прикладом може послужити розгляд між фірмою «звірити +», постачальником одягу та взуття китайського та італійського виробництва, і компанії «Метро Кеш енд Керрі», з якою вони співпрацювали протягом п’яти років. Тоді «звірити +» за допомогою судового розгляду повернула близько 2,5 млн грн, які Метро неправомірно зажадала в якості бонусів, знижок та інших сумнівних платежів. Приміром, не проходили по бухгалтерії (відповідно не могли бути внесені в розділ «витрати») оплачені рекламні акції, про які навіть в суді ніхто толком не зміг пояснити, що саме робилося по цим рекламним акціям, незрозуміло. На запит судді повинні були принести акти виконаних робіт, але їх не виявилося, у відповідь принесли газету «Metro-пошта», де розміщувалися фотографії продукції, без вказівки артикула або фірми-постачальника », – розповідає Володимир Мінаєв, старший партнер« Мінаєв та партнери », юридичної компанії, яка веде в суді це і кілька подібних справ.

Пропонуємо Вашій увазі розповідь власника «звірити +», що побажав зберегти анонімність, про роботу з «Метро Кеш енд Кері» та про внутрішні робочих проблемах:

«На початку співпраці з« Метро Кеш енд Кері »пропонується підписати контракт, в якому є велике додаток з поступками, які вони розраховують отримати від вас. Там зазначені всі бонуси, які ви повинні заплатити, наприклад, бонуси в залежності від обсягу поставок, оплачувані рекламні акції, якісь інші нарахування. Відкриття нового магазину мережі «Метро» – бери участь у відкритті і плати внесок, спочатку було € 500, потім побори збільшили вдесятеро, до € 5000. Крім цього, вони часто влаштовують разові заходи. Наприклад, на день народження мережі зажадали знижку в розмірі 1% від обсягу наших поставок.

Ще проблема з поверненнями: траплялося, що в Metro не брали замовлені товари. Спочатку звуть менеджера і просять привезти товар, а коли привозиш, кажуть, що він вже їм не потрібний. Ніяких офіційних передзамовлень не робиться, авансів не видається, все возимо за свій рахунок.

Хоча спочатку ми були задоволені роботою з «Метро Кеш енд Кері». Це велика компанія, і за рахунок своєї широкої мережі роздрібних супермаркетів вони можуть робити хороший дохід компанії. Але тільки при вдалому збігу обставин. Ми привозимо товар на склад, дзвонимо і повідомляємо про це, якщо закупник дебіл, він помилився, не то вибрав, це все одно наші проблеми, а не їх.

Або, наприклад, закінчився сезон, і нам кажуть: «Вивозите залишки, або навіть не думайте про постачання на наступний сезон». Але ми вже замовили і привезли за свій рахунок продукцію на наступний сезон, вона на наших складах, що ми з нею робити будемо? Якщо замовляти в Китаї, виробляють товар вони за 30-45 днів, 45 днів – доставка до нас. Вартість, будемо вважати умовно, $ 100 000 до Китаю, $ 50 000 на оформлення та на доставку, разом на $ 150 000 продукції вже є, причому зроблено замовлення враховуючи всі побажання даної мережі: конкретні моделі, колір, упаковка особлива, з фірмовою маркуванням. І тут закупник в Metro заявляє, що не може його взяти. Товар дівати нікуди, ніякі ринки його не візьмуть. Собівартість тисяча гривень, а закупник каже – вісімсот гривень, не більше. Не влаштовує – до побачення.

З часом ми вже звикли і підлаштувалися під їх «систему» ​​- якщо просять поставку, наприклад, на $ 100 000, говоримо на $ 100 000 не виходить, давайте на $ 50 000, і це буде вигідно обом сторонам. А їх закупівельники це взагалі головний біль – один говорить привозити товар у певному вигляді та асортименті, окей, поставляємо, а там вже інше закупник, з тим розірвали договір. А цей уже відмовляється приймати такий асортимент. Кожен новий закупник працює тільки зі своїми постачальниками, зі своїми правилами роботи. У них річний план продажів одного тільки відділу одягу на € 100 млн, в 50 магазинах. Природно вони вважають себе богами. Якщо вони кажуть «стрибай», у тебе лише одне питання – «наскільки високо».

Спочатку конкурентів у нас було хоч відбавляй, всі хотіли працювати з Metro. У кризу охочих поменшало. Та й не у всіх компаній, є можливості постачати товару на 50 магазинів, для цього оборотний фонд повинен бути не менше 25 млн грн. А ситуація з відстрочками? Спочатку наші відстрочки платежів, по нехарчових товарів, складали 40-50 днів, зараз вже 90. Півроку на замовлення товару у виробника, оплату, доставку, здачу на склад Metro, і ще 90 днів зверху. Всього виходить 9 місяців від вкладення до виручки, а це означає пошук джерел кредитування, факторинг. Ставки в банках по факторингу до кризи були 12-15% річних. Тоді потрібно додавати на ціну додатково 9% за такий період. А тут тобі повернули залишки, а їх реалізовувати аж в наступний сезон – через рік. Ймовірність прибутку практично обнуляється. Вгадати практично неможливо – скільки залишків повернуть, не сплануєш.

«Метро Кеш енд Кері» змушує нас забирати товар зворотним продажем. Причому факторинг є способом тиску, так як кредит ви можете взяти тільки у Сітібанк, у якого з Metro контракт. Зрозуміло, що ми понесли витрати, продукція під факторингом, а якщо не буде надходження виручки, то банк застосує штрафні санкції – штрафи доходять до 70% від кредиту.

Ще до початку кризи працювати з «Метро Кеш енд Кері» було цілком стерпно, і закупівельники були адекватні. Але після зміни керівництва ситуація докорінно змінилася. Тоді викликали наших представників для переговорів з директором із закупівель. Відбувалося це так: він узяв папір із записами про всі наші оборотах і знижки, і зажадав з нас ще € 300 000 знижок, аргументуючи це тим, що «Metro на Вас недозароблених». Тоді ми запитали, що ж буде з товаром, який ми привезли під замовлення Metro, чи візьмуть вони його? Він обіцяв подумати після надання знижки. Це стало останньою краплею, і ми вирішили порвати їх на британський прапор. Робота з «Метро Кеш енд Кері» перестала приносити нам яку-небудь прибуток, сенс співробітництва обнулився. Дії «Метро» були дикими. Крім нас, такі пропозиції отримали ще п’ять підприємств. Навіть тим, які погодилися на «драконівські» умови через півроку довелося відмовитися від роботи з Metro, так як у них просто не взяли продукцію на наступний сезон. За п’ятиріччя нашої співпраці оборот з «Метро» був приблизно 25 млн грн, а отримана нами прибуток – всього € 300 000. Що ж було робити, коли нам запропонували віддати все зароблене? Хто буде працювати грубо кажучи за баранку? Що залишився товар ми потім насилу розпродали, по стоків і ринкам, протягом року.

На початку нашої роботи у Metro було більше охочих постачати, ніж вони могли продати. Але сьогодні все змінилося. Відстрочка платежів 90 днів, знижки 26% нашого обороту. Тепер ми з ними судимося. У першій інстанції ми виграли, і хотілося б багато чого відшкодувати. Наприклад, гроші за рекламні акції, які вони нібито проводили. Ніякими документами ці акції не супроводжувалися, і зараз вони навіть не можуть сказати, що конкретно вони на наші кошти «прорекламували».

Ми намагалися включати ці акції в наш бюджет, якось їх планувати. Але передбачити нові побори неможливо, вони ні на чому не засновані. Просто сказали закупнику зібрати з постачальників € 150 000, він і збирає з усіх потроху. А якщо не збере потрібну суму, його звільнять, а потім працюй з новою людиною – знову перебудова, витрати, втрати.

За відкриття нового супермаркету мережі – внесок в € 5000. Я поцікавився, може, буду співвласником за такі інвестиції? Кажуть, що мовляв це я просто з ними поділився. А в кінці останнього кварталу – збір бонусів з усіх, з нашої компанії брали € 20 000.

Більшість операцій відбувається без паперів, за усною домовленістю. Ніяких підписів, погоджень – просто кладуть документи, які є, в спеціальний ящик, по клітинці на кожного постачальника. Не сподобалося щось, поскаржишся – призупинять поставки твоєї компанії.

Є тільки два дні для платежів, понеділок і четвер. На практиці – нараховують скільки хочуть і коли хочуть. А в кінці місяця відрахування, взагалі нічого не перекладають, а тут вже банк вимагає погашення кредитів, прострочення нараховує.

При порівнянні з іншими мережами, у «Metro» найістотніші побори. Ми запитували в колег, ніде більше такого немає. У «Ашана» поборів до 12%, в нашому Metro – 26%. І це все додається до ціни. І націнка роздрібна більше, ніж у «Ашана», близько 30%. Разом 56% до нашої ціною – нормально! Так вони і отримують свої мільярди у всьому світі. «Метро Кеш енд Кері» працює тільки з тими, хто цього хоче, раз не хоче – до побачення.

Наше підприємство звичайно незначне. До великих постачальникам і підхід у них інший. Розповідали про горілчаний завод «Кристал», коли з них хотіли взяти гроші в честь дня народження мережі, вони просто взяли і припинили поставки. Потім довелося на наступний день закупнику їхати вибачаться, мовляв, його неправильно зрозуміли. Коли в тебе крутий бренд, велика частка в звіті про продажі, можна і умови ставити.

Звичайно, ми б хотіли продовжувати працювати з «Metro». Але обставини не в нашу користь. Для поставок на 50 магазинів потрібно $ 10 млн, це для нормального старту. Дрібних підприємців відсівають. Ну і ставлення до постачальників зараз у Metro залишає бажати кращого ».

Наводимо нижче офіційну відповідь Оксани Токарєвої, керівника «Метро Кеш енд Кері» по зовнішнім і корпоративних зв’язків. «Роздрібні торговельні мережі укладають контракти з постачальниками, специфічні договори поставки з елементами договорів надання послуг, в яких прописані умови знижок. Це не є комерційною таємницею, всі про це знають. Суть надання таких знижок і надання послуг в тому, що це дозволяє істотно знизити ціну споживача, спираючись на оптимізацію бізнес-процесів, маловитратних та ефективну роботу роздрібних супермаркетів мережі, високі темпи обертів продажів. Така діяльність вигідна і нам, і постачальникам, особливо великим підприємствам і великим виробникам. Всі знижки, надані постачальниками, існують в паперовому та електронному варіанті і проходять через бухгалтерію. Розмір оплати змінюється з урахуванням наданих знижок. Ми працюємо в повній відповідності з дійсним законодавством.

Спірні питання щодо постачання, які вирішуються через суд, часто пов’язані з неправильним оформленням документів постачальниками. Кількість наших постачальників – близько п’яти тисяч. Всі розрахунки проводяться в автоматичному режимі, якщо постачальники вчасно надали коректно оформлені рахунки-фактури. Всі вимоги до їх оформлення прописані в договорах поставки. На наш жаль, на практиці не всі постачальники дотримуються встановлених правил. У нас також трапляються розбіжності щодо кількості привезеної на склади продукції, звідки витікають складнощі з оплатою. Так відбувається у випадку, якщо ми замовляли продукцію в одному обсязі, а постачають її в меншому. Тоді не сходяться документи по поставці та за фактом поставки, в яких відображені реальні обсяги товару, що надійшов нам. Незважаючи на це, ми не вважаємо такі спірні ситуації важкими, це нормально для діяльності великої компанії. Ми не знаходимо серйозних проблем в роботі «Метро Кеш енд Кері» з постачальниками, які можуть вплинути на нашу співпрацю.

Мітки: , , ,
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