Чистий прибуток Xerox склав $314 млн | Предприниматель

Чистий прибуток Xerox склав $314 млн

Чистий прибуток американської компанії “Xerox” в третьому кварталі поточного року склала 314 млн. дол У перерахунку на одну акцію компанії чистий прибуток склав 0,22 дол, з урахуванням амортизації та реструктуризації даний показник знизився на 5% до 0,17 дол Про це йдеться в аналітичному огляді компанії “X-Trade Brokers Ukraine”.

Виручка компанії за результатами звітного періоду збільшилася на 48% до 5,428 млрд. дол проти 3,675 млрд. дол в минулому році. Найбільше виручка компанії надійшла від технології, що представляють продажу систем документообігу, поставок і технічного обслуговування.

“Спираючись на сильні результати першого півріччя, ми отримали стійке зростання доходів у третьому кварталі. Ми перетворили нашу компанію в провідне підприємство у світі з бізнес-процесів та управління документами. При цьому ми успішно використовуємо наш бренд в глобальному масштабі та інноваціях, щоб виграти багаторічні контракти “, – зазначила Урсула Бернс, голова і головний виконавчий директор компанії.

Враховуючи аналіз цінових змін по акції, експерти “X-Trade Brokers Ukraine” прогнозують подальше зростання вартості активів компанії з метою в 15,8 дол за акцію.

“Xerox Corporation” – американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів. Штаб-квартира компанії розташована в місті Норуак, штат Коннектикут, але більшість співробітників продовжує перебувати в місті Рочестер (Нью-Йорк), де фірма була заснована в 1906 році.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.