"Датагруп" купила дві компанії, в 2011 розширюватися не планує | Предприниматель

“Датагруп” купила дві компанії, в 2011 розширюватися не планує

ПрАТ “Датагруп” 23 грудня купила два регіональні активи – “Глобальні телекомунікаційні системи” (Дніпропетровськ) і “Діптаун” (Севастополь).

Компанія “Діптаун” надає Інтернет абонента з Севастополя, а ГТС абонентам з Дніпропетровська. Абонентська база перших становить близько 900 чоловік, другий більше 9000 абонентів. Інфраструктура Діптаун становить 12 км мідного кабелю і 9 км оптичного. До цього компанія обслуговування тільки корпоративних клієнтів, зараз також надає доступ до Інтернету і для фізичних осіб.

Угода з купівлі “ГТС” передбачає Придбання корпоративних прав компанії, яка у своєму активі має 115 км оптичних і 800 км мідних лінійно-кабельних споруд.

За словами глави компанії Олександра Данченка, компанія не планує розширюватися за рахунок інших активів, а планує розвивати їх окремо.

Нагадаємо, наприкінці літа 2010 року було оголошено про те, що в 2010 році компанія з управління фондами прямого інвестування “Horizon Capital” інвестує в компанію “Датагруп” до $ 40 млн. Ця інвестиція здійснюється фондом EEGF II розміром $ 390 млн., який був створений в 2008 році і є третьою інвестицією для компанії “Horizon Capital” з початку року. Протягом наступних двох років “Датагруп” працюватиме разом з “Horizon Capital”, щоб залучити додаткові інвестиції для компанії на суму до $ 100 млн. Ця інвестиція в основному буде спрямована на розвиток мереж фіксованого широкосмугового доступу (ШСД), яка на даний момент є найбільш перспективним напрямком розвитку української телеком-галузі. Компанія також оголосила про плани інвестувати в покупку деяких регіональних операторів.

Згідно попередньої фінансової звітності за 2010 рік, компанія більш ніж в 2 рази збільшила прибуток до 16,3 млн.грн., Чистий дохід без ПДВ становив 409 млн.грн. (393,2 млн.грн. – 2009 рік). На даний момент частка компанії в професійному передачі даннях становить 27%, що на 3% більше ніж за аналогічний період в 2009 році. У супутниковому сегменті зв’язку частка “Датагруп” на території СНД дорівнює 64%.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.