Гроші динамічно переходять в інтернет | Предприниматель

Гроші динамічно переходять в інтернет

“Гроші динамічно переходять в інтернет”, – каже Олів’є Кріплення-Леблонд, голова громадського консультаційної ради ICANN, в ході VII Конгресу Інтернет Асоціації України в Києві.

Прикладом тому служить вже пішли з ринку аудіо-та відеоносії.

«Пригадується як двадцять років тому музичні продюсери і дистриб’ютори вкладали мільярдні статки в музику і відео на касетах і успішно її продавали. Потім прийшов CD, сума грошових вливань в CD-диски, коли-небудь становить 16,4 млрд. доларів. А зараз продажі СD стрімко падають, сьогодні диски замінює Інтернет », – каже Олів’є.

Недалекоглядні діячі обмежують доступ до Інтернету і терплять збитки. «Досить згадати ситуацію з тимчасовою зупинкою Інтернету в Єгипті. Країна заплатила за це 90 млн. доларів. Бізнес констатував втрату деяких партнерів, а також залишився без електронних продажів. Якщо у вас немає Інтернету 5 днів, партнери можуть від вас піти, втратити довіру », – розповідає він.

За даними дослідження проведеного в Британії, організація ICANN визначила, що 7,2% від ВВП цієї країни припадає саме на Інтернет-бізнес. Більше грошей надходить тільки від фінансових операцій чи послуг – 9%, операцій з нерухомістю – 12%, різного виду торгівлі – 11%. За словами Олів’є, бізнес у Британії повністю залежить від Інтернету: практично весь документообіг відбувається через електронну пошту, факсами вже не користуються.

«Як вірно помічає глава консультаційного центру ICANN, літак з написом Інтернет вже прилетів. Не пропустіть шанс купити квиток на нього. », – Зробив висновок він.

Справка: Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) – міжнародна некомерційна організація, створена 18 вересня 1998 за участю уряду США для регулювання питань, пов’язаних з доменними іменами, IP-адресами і іншими аспектами функціонування Інтернету.
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.