Економіка інтернет-магазину | Предприниматель

Економіка інтернет-магазину

На сьогоднішній день в Україні працюють 3000 інтернет-магазинів, за даними податкової служби. Неофіційно правда торговельних інтернет-точок втричі більше.

Оборот ринку інтернет-торгівлі становить майже 1 млрд гривень, за підрахунками податківців.

Згідно з рейтингом «Bigmir.net» лише на початку 2010 року налічувалося 3168 онлайн-магазинів, це в 6 разів більше ніж 2 роки тому. Кількість користувачів зростає щодня. На наступний рік ринок інтернет-торгівлі додасть ще 20% обороту.

Близько 70% людей в Україні, опитаних в ході дослідження gemiusAudience, хоч раз робили покупку в інтернеті.

У середньому при активному користуванні інтернетом необхідно 3 роки, щоб людина почала щось купувати за його допомогою. Найпопулярнішою категорією в інтернет-торгівлі є книги та побутова техніка, комп’ютери і ноутбуки, відповідно і найбільша конкуренція.

Рівень проникнення Інтернет в середньому в Україні – 20%, за даними gemiusAudience. У міста-мільйонниках це цифра більше ніж у селах і невеликих містечках. Правда, глава наглядової ради «Укрнет» не особливо довіряє цим дослідженням, так як воно проводиться анонімно в інтернеті, що дає підстави вважати про можливість підтасування результатів.

У середньому активний інтернет покупець витрачає близько 100 $ в місяць на інтернет покупки. У містах-мільйонниках воліють оплачувати готівкою кур’єру, всього 20% складають платежі за банківськими картками, а електронними платежами користуються більше – 40% покупців.

Різниця в ціні онлайн-магазину та звичайного магазину складає 5-30%.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.