Туркомпанія Eray Tour покинула український ринок невитримав конкуренції | Предприниматель

Туркомпанія Eray Tour покинула український ринок невитримав конкуренції

Інші гравці ринку зійшлися на думці, що компанія не збанкрутувала, а покинула український ринок через високу конкуренцію.

«Вони офіційно заявили, про те що припиняють свою роботи в Україні. У нас з ними були домовленості, наша компанія продавала їм наш продукт по Єгипту. А вони посягнули на наш ринок, при цьому не розрахувавши своїх можливостей. У слідстві їм довелося згорнути свою діяльність », – розповідає Аркадій Маслов, комерційний директор TEZ TOUR. За словами того ж Аркадій Маслова, український ринок дуже великий, і на ньому жорстка конкуренція.

Вдалося з’ясувати, що компанія спокійно продовжує працювати на ринку Туреччини та Ірану. «З нами вони розрахувалися. У нас немає до Eray Tour претензій немає », – каже Маслов.

Главою Eray Tour в Україну був Оуз Ергюль, який раніше очолював іншого турецького оператора Karya Tour, з момент її заснування, з 2003 року. У червні 2010 році діяльність Karya Tour була припинена. Тоді 5 тис туристів, які купили путівки у Karya Tour, почали виселяти з турецьких готелів. Туристам повідомили, що Karya Tour не оплатив заброньовані номери.

Після банкрутства Karya Tour, відразу на ринок вийшов інший оператор Eray Tour, після чого почався скандал, мовляв компанія просто змінила вивіски і продовжує працювати після того інциденту. Але дана інформація не підтвердилася.

Довідка

Компанія Eray Tour була заснована в Туреччині в 2000 році, а вже з 2003 року брала туристів з Росії, з 2005 – також з Україною і Литви, Сербії, Албанії, Білорусі, Молдови, Азербайджану і Казахстану.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.