Екзит-пол: Вибори до Верховної Ради 2014 | Предприниматель

Екзит-пол: Вибори до Верховної Ради 2014

З урахуванням низької явки виборів до парламенту в 2006 році, український виборці визначилися з вектором розвитку країни в найближчі 5 років.

Згідно з даними Міжнародного екзит-полу, у Верховну Раду проходять 7 партій з результатами:

 

 

Блок Петра Порошенко – 22,2%

Народний Фронт – 21,8%

Самопоміч – 14,2%

Радикальна Партія Олега Ляшка – 6,4%

Опозиційний блок – 7,8%

ВО “Свобода” – 5,8%

ВО “Батьківщина” – 5,6%

Екзит-пол Верховна рада 2014

Екзит-пол Верховна рада 2014

Дані екзит-полів свідчать про те, що прем’єр-міністром виборці все таки хотіли б бачити Арсенія Яценюка, який побореться з Блоком Петра Порошенка за перше місце в остаточних підсумках виборів. Довіра виборців до другого була вище ніж до його соратників (нагадаємо: Петро Порошенко в президентській гонці набрав 54,7%), на парламентських виборах Блок Петра Порошенка випереджає всіх, але вже з мінімальним відривом. Третє місце посіла партія мера-патріота Садового, який здивував на місцевих виборах до Київської ради, а тепер дивує на виборах до Верховної Ради. Первинний аналіз передвиборчих списків говорить про те, що в нинішньому скликанні буде багато нових і молодих осіб. Це дає надію, що нове бачення вплине на старожил, і все таки правила гри за якими працює парламент вже другий десяток років поміняється і парламентарії нарешті візьмуться за горезвісну корупцію в державному секторі.

Першочергове і головне завдання — це створення коаліції, за результатами якої буде створено уряд, той уряд, який має витягнути країну з боргової кризи, і нарешті закінчити військовий конфлікт в інтересах України.

Далі докладніше про кандидатів в депутати…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.