Фінансові показники ресторану | Предприниматель

Фінансові показники ресторану

Багато провідні експерти вважають, що запорука успішного ресторану це правило чотирьох чвертей: 25% – собівартість або фудкост, 25% витрат – оренда приміщення, 25% – фонд заробітної плати співробітникам, 25% – прибуток ресторану. Тетяна Мельникова (ресторан «Хачапурі») також вважає, що в нормальному ресторані прибуток не може перевищувати 25% відсотків . – Якщо прибуток більше, значить витрати на персонал скорочені до смерті, або йде обман покупця ». Середня рентабельність проектів на ринку становить 15%. Якщо менше, овчинка вироблення не коштує.

За словами Тетяни Мельникової, якщо собівартість 32% – ресторану довго не протягнути. Варто врахувати, що собівартість страви в рік від року зростає, оскільки відбувається інфляція, ростуть ціни. Владислав Дудаков («КофеХауз») попереджає, – «Цей рік розпочався з інфляції, на вулиці продовольча криза, ціни на продукти ростуть і виростуть ще десь на 10% точно».

Максимальні період окупності – два, два з половиною роки. Якщо прибутку після двох років роботи не бачити, то або місце обрано не вдало чи не відповідає концепції, або нахапає досвіду і кваліфікації менеджменту, або – крадуть.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.