Ігор Коломойський купує датську авіакомпанію Cimber за 31 $ млн | Предприниматель

Ігор Коломойський купує датську авіакомпанію Cimber за 31 $ млн

Кіпрський офшор Mansvell Enterprises (частка Коломойського 75%) попередньо домовилася про придбання контрольного пакета акцій 66,7% датської авіакомпанії Cimber Sterling за 165 млн данських крон (31,28 $ млн). Про це заявила прес-служба Cimber.

«Наша мета полягає в створенні сильної північній авіакомпанії», – заявив глава авіаперевізника Cimber Вільгельм Хан-Петерсен. – «Це буде компанія з сильною позицією в Данії і Швеції з самого початку … я впевнений, що вони (Mansvell Enterprises) дуже агресивні у своїй стратегії ».

Mansvell вже володіє шведської регіональної авіакомпанією Avia Express Sweden AB (Skyways), яка, в свою чергу, нещодавно поглинула City Airline.
Угода з купівлі 110 млн акцій Cimber по 1,5 крон кожна може бути укладена в кінці червня, і отримати схвалення акціонерів наприкінці липня 2011
Варто відмітити, після заяві про попередній угоді між компанією Коломойського і Cimber Sterling, акції датського перевізника зросли на 3,2%, які розміщені на фондовій біржі Копенгагена, це при тому що загальний фон був негативним, «блакитні фішки» біржі впали в ціні на 2,8%.
В Україну Ігорю Коломойському належать авіакомпанії «Дніпроавіа», «Аеросвіт» і «Донбасаеро».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.