Як знайти співробітників | Предприниматель

Як знайти співробітників

Наталія Артемова, власниця мережі салонів «Ваш стиль» : «Я відправляю своїх підлеглих на навчання в школи при інших мережах. Оплачують навчання майстри самі, але ми їм надаємо позики на оплату навчання. Робочі інструменти: Ножиці, гребінці, інструменти для манікюру і педикюру, до речі, майстри теж купують самі».

Олександр Глушков, власник мережі «Моне» : «Я візьму на позицію адміністратора людини, який був діджеєм, любить театр і образотворче мистецтво. Цікавий образ повинен бути й у майстра, і в адміністратора, і в бухгалтера».

Олександр Мисіна, власник мережі салонів «Мисіна-студіо» : «Я набираю молодих людей у ??коледжах і продовжую їх вчити. Під час співбесіди дивлюся не стільки на те, що вони вміють робити руками, скільки на їх комунікабельність, інтелектуальні здібності. Я шукаю в них потенційну здатність продавати свої послуги. Для роботи в наших салонах ці люди будуть готові років через два – зазвичай вони працюють весь цей час в інших салонах і ходять до мене на підвищення кваліфікації. Я вчу їх, які теми варто обговорювати з клієнтом, як вести себе з різними психотипами».

Анетта Орлова, власниця салону «Анетта» , автор книги «Жінка в красивому бізнесі: як організувати і привести до успіху підприємство індустрії краси»: «Я беру майстрів зі стажем не менше трьох років. Їх роботу відразу повинен подивитися хороший експерт, але не потенційний конкурент по роботі. Адміністратора потрібно шукати з досвідом роботи в галузі продажу, але не в салонному бізнесі».

Дмитро Винокуров, власник «Студії краси Дмитра Винокурова» : «Я віддаю перевагу майстрам-чоловікам – вони тонше відчувають жіночий образ. Ставитися до співробітників треба як до творчих особистостей. Якщо ви вважаєте, що ваші стилісти – майстрові, то не підніметеся вище перукарні № 5».

Андрій Сильченко, власник мережі перукарських Maija : «Я ввів п’ятиденний робочий тиждень і восьмигодинний робочий день. При такому графіку компанії потрібно менше працівників. У салонах, де 12-годинні зміни, 60% часу – простий. До того ж у моїх майстрів просто немає часу, щоб працювати на стороні. Ми пояснюємо їм, що робота в салоні – це ресторан, а обслуговування вдома – пікнік».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.