Як отримати дохід на упаковці | Предприниматель

Як отримати дохід на упаковці

Одного разу , обганяючи трактор на шосе в Неваді , Майкл Інос зауважив лежать в прицілі човни , які були упаковані в білий блискучий пластик. Як він згадує , така упаковка його дуже зацікавила , і він пообіцяв собі дістати таку ж для свого човна .Це було 1993 року , коли 26 -річний Інос тільки відкрив свою справу – компанію Johnny on the Spot , яка займалася тим , що здавала в оренду мобільні туалети. А човен він використовував тільки на вихідних , коли виїжджав полювати на качок. Він намагався знайти таку упаковку по всьому місту (родом він з міста Ріно , штат Невада ) , але пошуки не дали ніяких результатів. Тоді він придбав термоусадочну плівку, витратив $ 2000 на інструменти і тільки з восьмої спроби зумів зробити таку ж упаковку. На це пішло три дні.

І тільки через 14 років Інос згадав про те інтересі , який викликав у нього причіп з упакованими човнами. Тоді він продав свій бізнес і реалізував новий проект – компанію Fast Wrap , яка займалася виробництвом упаковок. Все почалося з відкриття шести відділень , а вже через два роки мережа Fast Wrap налічувала до 64 пунктів упаковок по всій території США . При чому упакувати можна все , що завгодно – від гідроцикла до дитячого восьминога для аквапарків. Цього року Інос очікує отримати $ 6-8 млн доходу , в той час , як ще в 2009 році цей показник становив $ 1,3 млн.

Перед тим , як відкрити свою справу , Інос навчався на таксідерміта і протягом семи років займався виготовленням опудал мисливських трофеїв – лисиць , ведмедів , марлинов . Спочатку він хотів займатися відеопрокатом . Але коли він дізнався , що засновник компанії Blockbuster Video починав з того , що вивозив сміття , Інос вирішив застосувати свої сили в галузі відходів Pumper . Тоді він і побачив рекламу мобільних туалетів і відразу зв’язався з виробником , щоб дізнатися ціну . Розмовляв він з власником підприємства Клайдом Сансоном , який сказав йому , що дізнатися всі подробиці можна тільки приїхавши в Сент -Луїс . Вже через 12 годин Інос був на місці. Побачивши його , Сансон , хловну себе по колінах , вигукнув: «Нічого собі ! ».

Тоді він вирішив посприяти Інос , надавши йому 300 мобільних туалетів , які потрібно було здавати по $ 100 на місяць за кожен. Тоді Інос заробляв $ 30 000. Незабаром він продав свій бізнес , отримавши за нього $ 5 млн. Будучи пристрасним рибалкою , він купив собі яхту і поїхав до мису Сан- Лукас на полювання за меч- рибою. Але незабаром йому стало нудно від такого способу життя. Через дев’ять місяців Майкл згадав про причепі з човнами та упаковці , яку він виготовляв . Тоді він зрозумів , що ще занадто молодий , щоб відпочивати , і вирішив знову зайнятися своїм бізнесом.

Проаналізувавши ринок термоусадочної упаковки , Інос знайшов у ньому порожню нішу . Тоді були або дуже великі компанії , на зразок Global Wrap , що займаються виключно глобальними проектами , або дрібні фірми , начебто ShrinkOrSink , які займалися упаковкою човнів. Майкл розумів , що може упаковувати все, що завгодно , починаючи мотоциклами і закінчуючи цілими будівлями. Можна було продавати франшизу в усьому світі. Так з’явилася компанія Fast Wrap .

Як говорить Майкл , щоб упакувати 12 – футовий катамаран і будівля в 20 000 кв. м площі потрібні одні і ті ж матеріали : промисловий фен і не дуже щільна поліетиленова плівка. Спочатку об’єкт обертається плівкою , яка нагрівається за допомогою фена , в результаті чого вона зіщулюється .

Наприкінці 1980 -х рр. . Fast Wrap зайнялася упаковкою будівель. Раніше ж для укриття будівельних майданчиків використовувалася парусина або пластикова плівка компанії Visqueen . Термозбіжна плівка набагато зручніше в герметизації. Всередині будівлі , упакованого такою плівкою досить легко підтримувати необхідну температуру , а якщо гроші на будівництво закінчуються , то можна його законсервувати . Також Global Wrap займається виробництвом наметів з для спортивних заходів і різних свят.

Використану плівку Інос віддає компанії Up North Plastics , яка виробляє пластикові щити і пакети для сміття. Він оплачує частину витрат з доставки UPS клієнтам , щоб вони могли повернути її в переробку.

Який дохід він отримує ? Упакувати 20 – футову яхту можуть два працівника ($ 15 на годину) , це займе всього одну годину , а також плівка на $ 25 . Для клієнта вартість одного фута плівки становить $ 20 . Собівартість такої упаковки складає $ 55 , а клієнт отримує рахунок на $ 400 . Великі проекти отримують ще більші доходи . Приміром , один франчайзі уклав угоду з пакування лікарні Kaiser , яка знаходиться в Каліфорнії. Площа лікарні становить 22 000 кв. м , собівартість такої упаковки – $ 40 000, вартість операції $ 250 000, а в результаті – чимала прибуток .Ведення такого бізнесу не вимагає яких-небудь додаткових витрат , крім страховки , яку зобов’язані купувати все франчайзі на вимогу Fast Wrap . Так як цей бізнес працює з пересуваннями , а інструменти і пластик можна перевозити в фурах , відкрити відділення компанії можна в будь-якій частині країни. Гарт Харріс , який є франчайзі Fast Wrap , працює вдома , а всі матеріали та інструменти зберігає в гаражі.

Інос же працює у великому офісному будинку загальною площею 550 кв. м , на додаток до якого відкритий і великий тренінговий центр. У його компанії працює 16 співробітників, серед яких і його 64 -річний батько Річард , що займає посаду керуючого директора . За словами Інос , відкриття компанії обійшлося йому в $ 750 000 , який він використовував свої заощадження , але вже через рік повернув всю суму.

З квітня 2008 -го року Інос почав продавати франшизи , вартість яких $ 144 000 для одного франчайзі. Цих грошей достатньо , щоб купити інструменти , плівку , вантажівка і ліцензію. Вартість ліцензії складає $ 30 000, і до неї входять керівництво , матеріали з маркетингу , а також тренінг тривалістю в один тиждень. Також тренер Fast Wrap їде до франчайзі , щоб протягом одного тижня допомогти йому у відкритті своєї справи. Сплативши $ 35000 можна отримати право на обслуговування територій , населення яких досягає 600 000 чоловік. 6 % з кожного продажу – це дохід Інос .

Зараз Інос вже може працювати в Канаді , крім того , він хоче вийти на ринок Мексики , Туреччини та ОАЕ. Він планує за п’ять років продати тисячу франшиз .Ентоні Серафін , президент компанії- конкурента Global Wrap , не вірить жодному слову про франшизах на сайті Інос . За його словами , він ще недостатньо досвідчений , щоб реалізувати такі масштабні проекти. Наприклад , такими , як упаковка будівель , постраждалих від урагану Катріна в Луїзіані , яку проводила Global Wrap .

А представники малого бізнесу вважають , що для упаковки настільки простих предметів , як човни або меблі , ліцензія і зовсім не потрібна. Власник Euroglass Mobile Shrink Wrap Ніл Лоусон стверджує , що Інос просто створює багато шуму з нічого. Та й тренінги , і збори на ліцензію , які проводить Майкл , не варті тих грошей .

А ось Гарт Харріс не згоден з ним. Він вже отримав $ 110 000 , які вклав у проект , і зараз планує розширюватися. Його бізнес розвивається стабільно , і він одержує не тільки дрібні замовлення , а й такі , як упаковка двох готелів в Лас -Вегасі , що не добудували через нестачу фінансів .

Сам Майкл впевнений , що його бізнес унікальний , так як ніхто не робить всього того , що роблять вони . «Я роблю більше і краще» , – заявляє Майкл.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.