Як підвищити продажі за допомогою веб-сайту | Предприниматель

Як підвищити продажі за допомогою веб-сайту

Останнім часом російська пошукова система «Яндекс» зачастила в зміні своїх пошукових алгоритмів ранжирування сайтів: якісь глобальних зміни пріключатся кожен півроку, кожен квартал міняється щось незначне. Остання обновка — поява алгоритму «Снежинск» у 2009 році, який став самий серйозним алгоритмом за всю історію «Яндекса». Пошуковик впровадив ускладнену систему пошуку, з десятками тисяч чинників. Передбачається, що новий підхід допоможе в більш точному і слідчо швидкому пошуку необхідної інформації.

Система відсіває всі покупні посилання, більше уваги приділяється внутрішній структурі сайту, а також тієї інформації, яка на ньому викладена, фільтрує сайти на підставі критеріїв, яких раніше не було. Приміром, тепер важливим фактором стала щільність ключових слів у тексті.

Багато ключові запити, за якими сайти впевнено займали топові позиції у видачі «Яндекса», вилетіли далеко за межі 5-ї сторінки, а деякі вобще опинилися на 10-й і далі. Причиною цих падіння отже стало падіння трафіку на сайти і зниження продажів.

Викладена версія пошукової системи ще «сирувата», так як в топ-10 ми може спостерігати сайти, які потрапили туди зовсім випадково. Наприклад, в одній з найбільш важкою для просування тематики — «пластикові вікна» — першу десятку займають сайти-сетелліти (невеликі сайти, мета яких розкрутка основного сайту) або сайти які вобще не просувалися.

Однак у нових умовах роботи пошукача також є гарантія на успіх. Розглянемо реальний кейс з практики компанії, яка займається просуванням сайтів Artex Media.

Замовник — компанія «ISOVER», домен isover.ua. Основні складності просування — велика кількість (близько 300) і висока конкуренція ключових запитів («теплоізоляція», «звукоізоляція», «утеплювачі» і т.д.). Була поставлена ??задача просування відразу в двох пошуковиках — Google і Яндекс.

Органічний зростання

Ми вибрали модель природного розвитку сайту в пошукових системах. Іншими словами, ми побудували роботи так, якби сайтом не займалися фахівці в оптимізації: з’являється природна інформаційна активність, природний приріст посилальної маси. Завдяки такому методу сайт пошуковики беруть сайт в топ з набагато більшою охотою.

Робота з контентом

Необхідно постійно оновлювати тексти на головній і внутрішніх розділах сайту. На основі певних параметрів по всіх необхідних нам ключових запитах ми регулярно проводимо аналіз контенту конкуруючих фірм, які знаходяться в топі. Результатом такого аналізу стають поставка завдання для копірайтерів, які потім створюють тексти необхідного обсягу з певною кількістю ключових слів.

Також виникають деякі проблеми у сайтів з великим числом запитів, з якими ми зіткнулися при розкручуванні сайту Isover.ua. Технічні характеристики товарів, які знаходяться на сайті, часто повторюють один одного на сайтах-конкурентах. Дубльована інформація знижує довіру до сайту — цим займається окремий фільтр у пошукачів. Нам доводиться шукати на сайті не унікальну інформацію і повністю її переписувати. мова не тільки про сторінки які необхідно просунути, мова про всіх сторінках, так як в умовах нового алгоритму будь-яка сторінка знаходиться на сайті знижує загальний рейтинг сайту.

PR-супровід

З метою природного розвитку сайту компанії ведеться робота зі створення та розміщення прес-релізів з активними посиланнями на просувний сайт в онлайн-ЗМІ, а також на інших популярних інформаційних ресурсах, які викликають довіру у пошукових систем. Крім збільшення посилального ваги сайту, який дуже важливий, це ще дає невеликий приплив цільових відвідувачів.

Оцінений конкурентності

Фахівці з оптимізація завжди проводять аналіз конкурентності просуваються запитів на основі частоти запитів і вартості його просування та інші. Цей аналіз дозволяє точно визначити терміни просування ключового запиту і створити оптимальну стратегію просування.

Відстеження змін

У процесі оновлення контенту сайту, зміни адрес сторінок, додавання нових, часом трапляється при кліці не деяких з них зустрічається «помилка 404» або з’являється копія сторінки. Але перше ні друге не повинно бути в індексі пошуковика. Щоб цього не сталося, необхідно погодити зміни, які будуть вноситься на сайті. Також ми проводимо регулярний аналіз ресурсу на предмет виникнення копій сайту або сторінок 404, піклуючись про своєчасне їх усунення.

Аналіз ефективності просування

Сайт спочатку розкручувався по великій кількості запитів — близько 300. В результаті аналізу по співвідношенню ціна / ефективність ми вилучили деякі «любі», але не найефективніші запити, і додали нові, більш цільові та ефективні.

Який результат? На даний момент в топі пошукових систем знаходяться близько 70% запитів від загальної кількості просуваються, деякі запити, які були виключені з семантичного ядра також були виведені в топ, в слідстві замовник отримав в якості безкоштовного бонусу, множинний цільової трафік — це відбулося завдяки загальному просуванню сайту. Загальний трафік сайту збільшився на 65%, що дало приріст дзвінків і електронних листів на 40%. Основний підсумок — зростання продажів на 45%.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.