Як скоротити витрати салону | Предприниматель

Як скоротити витрати салону

Приміщення: Бажано шукати приміщення з можливість зняти відразу років на 5, не менше. Оздоблення повинні бути затишною, без вишукувань – не дорожче $ 400 за 1 м ?. «Час, коли з салонів робили палаци вже минув», – попереджає стиліст Дмитро Винокуров.

Консалтинг: У консалтингових фірм, які допомагають відкрити салон, звичайно є усні домовленості з певними постачальниками, тому ця рада свідомо упереджений. Проте, новачки все ж без консультації не обійтися. Краще відразу озвучити, що вибирати постачальників будете самі і робити закупівлю теж самі. Консультації обійдуться приблизно в $ 400-600.

Партнерство: Контракт з постачальником світового рівня (Wella або L’Oreal) дозволить використовувати їхній логотип на вивісці салону і при кожній покупці отримувати в подарунок аксесуари, а також можливість навчання персоналу в професійній школі і брати в лізинг обладнання за пільговими цінами. Витрати даних контрактів – не можна реалізовувати продукцію інших компаній.

Набір послуг: Зовсім не обов’язково запускати відразу декілька послуг. Наприклад, у Токіо найбільш швидкозростаюча мережа салонів працює в режимі фастфуду: існує всього чотири стандартних зачісок з певною вартістю, стрижка займе не більше 15 хвилин. В Україні аналогів поки що немає.

Реклама: Анетта Орлова, керуюча салону краси «Анетта», радить не лінуватися і включити фірму в реєстр малих підприємств, а також не бажати часу на проведення соціальних акцій. Завдяки їм її салон отримав безкоштовне рекламний час на одному з міських телеканалів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.