Як переконати роботодавця, що ви гідні більшої зарплати | Предприниматель

Як переконати роботодавця, що ви гідні більшої зарплати

За словами рекрутерів , необхідно домагатися підвищення . Спочатку необхідно підготувати залізні доводи

Білих комірців не так часто виходить отримати надбавку до зарплати. Як правило , це прибавку вони отримують при переході на нову посаду або ж в іншу компанію . До цього необхідно заздалегідь підготуватися , так як краще мати на руках козирі , коли почнеться розмова про гроші.

Важливий привід

Найкращим приводом отримати надбавку до зарплати залишається зміна роботи . За словами менеджера із зовнішніх комунікацій рекрутингової компанії Acumen International Євгенії Александрової , якщо співробітник прагне до підвищення своєї кваліфікації і при цьому не змінює посади , підвищення зарплати йому не дочекатися. Продати себе дорожче можна при переході на іншу посаду в іншу компанію , говорить вона.

Наприклад , якщо ви хочете вдосконалити своє знання англійської або ж отримати додаткові знання – це вже ваша справа. Не очікуйте отримати за це надбавку до зарплати , каже керівник практики “Виробництво і технології” рекрутингової компанії Hudson Антоніна Єрмоленко. Отримати таку надбавку можна при переході на нову посаду в новій компанії , підтверджує вона.

Але є в Україні компанії , які пропонують своїм співробітникам можливості піднятися по кар’єрних сходах. Людиною може почати з рядового менеджера з продажів і дорости до директорської посади , каже Антоніна Єрмоленко. Але , на жаль, не багато компаній вітають таку « прокачування » навичок і вмінь.

Підвищити свою ціну

Якщо ви хочете перейти на більш оплачувану посаду , проведіть перевірку своїх навичок і знань. Хоча дуже складно визначити скільки значить той чи інший навик в розрахунку зарплати , все ж рекрутери спробували визначити ступінь важливості тих чи інших аргументів.

За даними експертів HeadHunter Україна і Acumen International головне значення при підвищенні зарплати необхідно вибудовувати в такому порядку:

1 . Досвід роботи . У даному питанні все рекрутери сходяться на думці , що для роботодавця дуже важливо , щоб претендент вже раніше виконував подібні функції , пояснює Антоніна Єрмоленко. Тому дуже важливо прагнути до досягнення цілей на теперішньому робочому місці , і завжди фіксувати ці досягнення . Щоб підтвердити свої слова , краще взяти на співбесіду свої рекомендації.

2 . Досвід управління . За словами Євгенії Олександрівною , цей досвід дуже важливий для всіх високих посад . Необхідно вміти розповісти про досягнення колективу , яким ви керували , в конкретних показниках.

3 . Широка база контактів. Особливо важливо це для маркетологів , менеджерів з продажу та рекрутерів . Це база повинна бути докладною , актуальною і постійно оновлюватися.

4 . Знання ПК. Цей критерій є базовою умовою при прийомі на роботу , говорить Наталія Маціпура , PR -менеджер рекрутингового порталу HeadHunter. За її словами , іноді навіть електрозварників не беруть на роботу без знання ПК.

5 . Знання іноземної мови . Напевно , знання англійської мови не тільки додасть вам бали на співбесіді , а й позначитися на вашій майбутній зарплаті , стверджує Євген Олександрівна. Але якщо ви хочете працювати в німецькій або японської компанії , краще заздалегідь почати відвідування відповідних курсів .

6 . Попит на спеціальність. Якщо ваша спеціальності є однією з відсутніх на ринку праці , ви можете збільшити свої вимоги до зарплати. За даними рекрутерів , дуже популярними у роботодавців є менеджери з продажу , програмісти , юристи , бухгалтери та фінансисти.

7 . Зв’язки , знайомство з чиновниками. Цей критерій дуже важливий для керівних посад у сфері GR ( government raltions , зв’язки з владою ) та PR, особливо для лобістів , на яких дуже високий попит.

8 . Вища освіта . За словами рекрутерів , сьогодні навіть в автомобільний парк дуже складно влаштуватися без диплома про вищу освіту.

9 . Сертифікати , курси та тренінги. Цей критерій може посприяти вам на співбесіді. Але , за словами Антоніни Єрмоленко , одне тільки наявність диплома МВА навряд чи дозволить підвищити зарплату. Як вона каже , це скоріше оману , але не правило , так як багато компаній хочуть бачити у себе в офісі співробітників з дипломом МВА , але не готові підвищувати через це зарплату.

10 . Наявність водійських прав / досвід водіння. Цей критерій не є обов’язковим , але для багатьох керівних посад наявність водійських прав бажано .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.