Як заробляти на партнерах | Предприниматель

Як заробляти на партнерах

Як можна розширити асортимент і прискорити продажу інтернет -магазину , залучаючи різних партнерів .

Сьогодні дуже популярним стало партнерство . Нам партнери надали чималу допомогу , коли ми тільки відкривали і починали просувати наш магазин. Крім того , грамотне партнерство може значно поліпшити доходи компанії : дуже корисний і цікавий досвід. У своїй роботі ми використовуємо три види партнерства : з продажу , по просуванню , за асортиментом .

Не бійтеся незвичайних умов

Як на мене , найцікавіший вид партнерства – з розширення асортименту , а точніше , партнерство з постачальниками . Це не стосується звичайних постачальників із звичайними умовами. Для нас це партнерство з компанією, яка поставляємо нам кулінарію , а зовсім недавно ми почали співпрацювати з фермерами. Асортимент досить незвичайний , особливо , якщо це сільські продукти. І що саме зручне – ми виробляємо конкретні умови співпраці , вигідні для обох сторін.

Спочатку я не хотіла зв’язуватися з кулінарією , і це цілком справедливо , адже салат довго не проживе , а ми не займаємося офлайн- продажами і поруч з олів’є булки НЕ печемо ( Звичайно , не раз ми замислювалися про продаж свіжоспеченого хліба , але поки не придумали , як це реалізувати , адже тоді необхідно закуповувати печі для випічки ) . А ось хлопцям – « кулінарам » часу на сайт нету , тому ми і знайшли вигідний вихід для обох сторін – ми розмістили їх асортимент на своєму сайті , а вони , у свою чергу , готують нам їжу під кожне замовлення . Таким чином , ми щоранку отримуємо свіжу їжу , на складі не залишається залишків , а клієнти дуже задоволені.

З фермерами ми теж знайшли гарний вихід: ми приймаємо замовлення протягом тижня на один день. У цей день вони привозять нам свіжі продукти , а ми будемо їх відразу ж доставляти .

Завдяки такій співпраці у нас з’являються нові лояльні клієнти , а ми цінуємо це .Також хотілося б розвивати й інші непрофільні сегменти , наприклад , продавати книги , або іграшки для дітей. Але поки потрібних партнерів немає .

Багато клієнтів від « Много.ру »

Десь років п’ять- шість тому я отримала картку « Малина , правда не пам’ятаю де саме. Я навіть якось нею користувалася , і навіть подарунок намагалася отримати . Але речі, що сподобалася не було в наявності , а потім я і пін -код втратила і Сові перестала нею користуватися. Я , звичайно, могла її перевипустити , але особливого бажання не було . Але зараз я бачу , що все більше людей хочуть і вміють користуватися всілякими знижками та акціями , що дозволяють заощадити. І для нас це цікава можливість.

Якось ми почали співпрацю з клубом « Много.ру ». На сьогоднішній день таких клубів маса , але саме « Много.ру » один з перших у своєму роді , який проіснував на ринку ось уже 10 років.

Принцип роботи нескладний : члени цього клубу можуть отримувати бонуси на карту , користуючись послугами його партнерів , серед яких були банки , магазини , авіакомпанії і т. д. Потім , нагромадивши певну кількість бонусів , люди могли обмінювати їх на подарунки. До того ж бонуси були різних видів : звичайні , подвійні і ще безліч варіантів залежно від партнера і акції , яку він пропонує. Послуга ця недешева , так як ми повинні були виплачувати клубу певний відсоток від замовлень , але дуже ефективна .

І вже в листопаді серед наших покупців 40 % становили клієнти клубу. Вони принесли нам 30 % обороту . Клуб нас забезпечує клієнтами , наше ж завдання зацікавити їх , що вони поверталися знову і знову. Я залишилася дуже задоволена результатом , а надалі ми з Миколою плануємо продовжувати подібний досвід співпраці. Зараз ми співпрацюємо з клубом Home Credit Bank , клієнти якого також є власниками подібних карт. Ми , як партнери клубу , повинні пропонувати його клієнтам знижки. Також ми реалізували можливість оплати замовлень за допомогою карт Home Credit Bank .

Коли продає третя особа

А ось найдивовижнішим для мене видом партнерства стали продажі через посередників. Здавалося б , у вік інтернету такого роду продажу взагалі втрачають свій сенс , насправді це зовсім не так.

Оплата тут відбувається так само , як і з клубами – вираховується відсоток від замовлення. А коли на початку року Delivery Club запропонував нам співпрацю , ми відмовлятися не стали. Delivery Club – єдина система замовлень , яка об’єднує різні служби доставки – від магазинів і до аптек.

Сьогодні це наростаюча тенденція – такі торгові майданчики об’єднують кілька товарів і послуг , відповідно клієнт може зайти на такий сайт і замовити собі відразу і продукти , і піцу , і ліки і т. д. Крім того , оператори Delivery Club дуже ввічливі і ввічливі з усіма зверненнями . Напевно , цим вони і приваблюють клієнтів , адже як пояснити той факт , що люди отримують замовлення з нашого інтернет -магазину у фірмовій упаковку з усіма контактними даними на ній , але все одно звертаються до клубу.

Оборот від Delivery Club складає 10%. При чому це не перший подібний сервіс , з яким нам довелося стикатися , але найуспішнішим стала співпраця тільки з Delivery Club .

Скільки потрібно заплатити

Тепер розповім про витрати . Насправді кожен партнер завжди надходить цілком гуманно. Але якщо таких партнерів з’являється кілька , то можуть виникати непередбачені обставини. Наведемо приклад. Клієнт зареєструвався в нашому інтернет – магазині. Вже з другого замовлення він може отримувати знижку від 1 до 5 %. У нього вже є карта « Много.ру » (ми платимо бонуси клубу ) , оплата замовлення відбувається за допомогою банківської карти (ми платимо комісію платіжній системі ) , і тут виявляється, що це карта Home Credit Bank (ми надаємо знижку власнику карти).

Результат – 2/3 доходу від замовлення ми втратили. Звичайно ж , це того варто , адже , отримавши скільки знижок , клієнт вже точно здійснить наступну покупку у нас , і більше того приведуть до нас нових клієнтів. А для нас набагато важливіше розвиватися , чому економити на клієнтах .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.