Який ресторан відкрити | Предприниматель

Який ресторан відкрити

Відкривати ресторан для себе, для іміджу, для друзів – невдала практика. Прибутки тут не буде, також як і щось в стилі «а-ля Новиков», розраховуючи на досвідчену публіку. Щоб «створити тусовку», таку ж як у Ginza Project або у Дмитра Борисова в Москві, треба бути безпосередньо в самій тусовці, бути її частиною », – розповідає представник Фріо (федерація рестораторів і готельєрів, прим. Ред.) Денис Яхно.

Який ресторан потрібно відкрити новачкові, щоб на ньому заробити? Одне з найпоширеніших думок – це fast food або недорогі заклади на кожен день, однак це за умови розвитку мережі, так як одне-два заклад буде не дуже вигідно.

Але, як зазначає, Влад Дудаков, генеральний директор мережі «КофеХауз», – «Сьогодні увійти на ринок з цілою мережею – дуже витратна задоволення, щодо того, що було 5-7 років тому».
Денис Яхно виділяє інші типи закладів, це преміальний формат (прибуток досягається за рахунок високої націнки і відмінному сервісу), а також клубний (прибуток за рахунок не високих витрат на виробництво). Роман Рожніковскій вважає, що успіх буде мати проект, який розрахований на щоденний попит, але за умови, що «якість вища, а ціна – нижче». Тетяна Мельникова (Ресторан «Хачапурі»), вважає що зараз скрізь не вистачає затишних, концептуально витриманих міських кафе.

«Всі біжать відкривати гламур для бідних, з італо-японо-українським компотом в меню – такий формат« все в одному »вже приївся. Зараз час міських кафе із затишною атмосферою і помірним чеком, незалежно що ви замовили, при цьому якісно приготовленої їжею: української, грузинської, європейської кухнями. », – Ділиться Тетяна.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.