Коли подешевшає бензин? | Предприниматель

Коли подешевшає бензин?

Пройшов вже місяць після обіцяного власниками АЗС падіння цін на бензин, однак віз і нині там. Ціна 95-го коливається від 14,5 до 15,5 за літр, коли як долар здав 1,5 грн порівняно з квітня місяця. Коли подешевшає бензин? Задаються питанням автовласники. На це питання повинен дати відповідь АМКУ (антимонопольний комітет), який зобов’язаний стежити за економічною обгрунтованістю стратегічних продуктів, в якi входить бензин, проте антимонопольний комітет обмежився поки рекомендаціями про те, що ціни на бензин варто бы знизити як мінімум на 1 грн. Однак у власників АЗС свої аргументи, в яких вони наводять цифри в 18 грн за 1 літр 95 -го, і кажуть “скажіть спасибі що не 18”.

Тривати цей спір повинен був до 29 квітня, до цієї дати трейдери повиннi надіслати економічну обгрунтованість цін на бензин. АМКУ у свою чергу загрожує розслідуванням і штрафами, але поки це тільки все на словах, кожен автовласник втрачає зі свого бюджету мінімум 200-300 гривень на місяць.

Існує єдина надія на зниження курсу долара до 10-11 грн, тоді бензин уж точно повинен подешевшати мінімум на 1,5-2 грн. Зниженню курсу може посприяти транш МВФ який прийшов в перших числах травня. Однак чи посприяє це падіння цін на бензин поки дуже спірне питання.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.