Коломойський інвестує в грузинський гірськолижний курорт | Предприниматель

Коломойський інвестує в грузинський гірськолижний курорт

Ігор Коломойський активно вкладається в грузинський курорт Грузії. Це не перший досвід бізнесмена, на даний момент афільована до Привату компанія «Скорзонера» володіє в Карпатах гірськолижним курортом «Буковель». Який до недавнього часу знаходився під пресом МВС.

Роком раніше Коломойський купив готель у курортному містечку Гудаурі, куди він вже встиг вкласти кілька мільйонів доларів. Як говорить Бека Джакелі, голова Департаменту туризму Грузії, – «Він придбав найбільшу готель в цьому курортному місті», – «На сьогодні сума інвестицій становить кілька десятків мільйонів доларів». Мабуть пан Коломойському прийшов до душі гірський туризм, тому він вирішив не обмежуватися рамками українського комплексу.

Гудаурійскій гірськолижний курорт

Гудаурійскій гірськолижний курорт

Гроші були вкладені в ремонт номерного фонду, також було побудовано деякі інфраструктурні об’єкти. Правда на даний момент не відомо вклався Коломойський сам або залучив со-інвесторів.

Коломойський викупив всі 87% акцій АТ «Гудаурі», операція пройшла в січні 2010 року, сума угоди склала $ 14,5 млн. причому за місяць до продажу пакета акцій керуюча компанія Коломойського увійшла в менеджмент грузинського акціонерного товариства, таким чином Коломойський ознайомився зі станом свого придбання, так би мовити на місці. В результаті чого « Приват » викупив всі 87% акцій, які перебували у власності держави.

4-зірковий готель «Гудаурі»

4-зірковий готель «Гудаурі»

До активів грузинського курорту входять 4-зірковий готель місткістю в 122 номери, а також інфраструктура: 5 канатних доріг, 12 котеджів, земельна ділянки, гірськолижні траси, спецтехніка. Вартість всіх активів АТ «Гудаурі» становить $ 20,5 млн. Проте після завершення процесу приватизації, інвестор зобов’язаний був погасити державний борг АТ у розмірі 6 млн. євро, разом з відсотками.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.