Коломойский: Пошлины на импорт нефтепродуктов сейчас вводить нельзя | Предприниматель

Коломойский: Пошлины на импорт нефтепродуктов сейчас вводить нельзя

Ігор Коломойський висловив свою думку з приводу ініціативи уряду – ввести мита на імпорт нафтопродуктів в Україну, при цьому, зробивши акцент, що сьогодні це робити недоцільно. Про це він сказав сьогодні будучи в Кабінеті міністрів України.

«Я думаю, коли зростає ціна на нафтопродукти і нафту, немає сенсу вводити мита. Їх вводять на падаючому ринку або на стабільному », – висловив свою думку Коломойський.
Результатом цієї ініціативи стало спеціальне розслідування з приводу зростаючого обсягу імпорту нафтопродуктів в Україну, яке було ініційоване Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі.

«Я думаю, їх і не введуть … бо нерозумно вводити мита на тлі зростання цін … Я не знаю, чи погодяться з цим нафтопереробники або не погодяться, але я думаю, коли зростає ціна на нафтопродукти і на нафту – немає сенсу вводити мита “, – сказав Коломойський
Спочатку на підтримку цієї ініціативи виступали самі нафтопереробники і міністерство енергетики та вугільної промисловості, які вважав умови конкуренції з НПС з країн Митного союзу – дискримінаційними. Тому нафтопереробники направили звернення до уряду, який містить вимогу ввести мита на постачання всього спектру нафтопродуктів з усіх напрямків, незалежно яку частку імпорту вони займають на українському ринку.

Тоді як, 18 березня прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з британським бізнесом заявив, що на поточний момент не дуже вдалий час для введення таких мит.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.