У кого більше шансів приватизувати компанію "Укртелеком"? | Предприниматель

У кого більше шансів приватизувати компанію “Укртелеком”?

На даний момент найбільше шансів на покупку держкомпанії “Укртелеком” у структур, афілійованих з СКМ. Таку думку висловив Олександр Паращій, аналітик “BG Capital”, який прокоментував заяву голови фонду держмайна Олександра Рябченка.

“Зацікавленість у приватизації Укртелекому можуть бути багато, так як це всього лише компанії, які подали запит на допуск до інформації про” Укртелеком “. Якщо говорити про реальні претендентах, які братимуть участь у конкурсі, більше шансів у компаній, які мають реальний досвід робіт на українському ринку і знають особливості його функціонування. Найбільш ймовірні переможці – структури Ріната Ахметов “, – вважає аналітик.

Нагадаємо, згідно із заявою голови фонду держмайна Рябченко, кількість компаній, які готові брати участь у приватизації Укртелекому збільшилася з 5 до 6. Він також уточнив що до фонду звернулися компанії з Росії, Європи та Україною.

13 жовтня 2010 Фонд державного майна України оголосив конкурс з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 92,791% держпакету акцій ВАТ “Укртелеком”. Початкова ціна пакета держакцій “Укртелекому” становить 10 млрд. 500 млн.грн. Конкурс відбудеться 28 грудня 2010 року.

Раніше розпорядженням Кабінету Міністрів України були визначені умови проведення конкурсу, а також ті зобов’язання, які візьме на себе новий власник компанії.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.