Брехня Путіна | Предприниматель

Брехня Путіна

Володимир Путін на черговій прес -конференції, яка пройшла у вигляді”бесіди”виглядав як дуже досвідчений жонглер в власним цирку, він настільки вправно жонглює фактами, підміняє поняття, що якщо не знати правду або не дивитися українські ЗМІ, починаєш вірити його словам. Він помірно дозує досить правильні і вельми конструктивні речі (стосовно політичних питань) з повною брехнею і абсурдом (стосовно ситуації в Україні ), ну звичайно, коли в перебігу місяців, сієш плацдарм з брехні, вона настільки приїдається, що починаєш в неї вірити.

Путін зрозумів свою помилку, і почав потихеньку процес виправдання, але ніяк не відступу. Це свідчить про оперативному скликанні місії ООН в Нью -Йорку 3 березня, де Чуркін спробував легалізувати введення військ в Україну, зачитавши наказ Януковича, який просить ввести війська на території України. У нинішній ситуації Янукович підпише що завгодно, лише б йому зберегли життя і тепле місце до кінця життя. Спроба відверто жалюгідна, на неї не купився навіть нейтральний Китай, який зазвичай зберігає нейтралітет, засудила Росію також і Туреччина, яка є партнером Росії.

Невдала спроба переконати світову спільноту у своїй лже- правоті сподвігнул Путіна на прес -конференцію, де видно явні кроки, щоб елементарно зберегти обличчя. Відповісти гідно не вийшло навіть на відверту плювок бізнесмена і новоспеченого губернатора Дніпропетровська, який без емоцій назвав Путіна”шизофреніком по- менше”. Брехня Путіна видно всім, українцям, світу, росіянам, докладаємо деякі витяги з промови Путіна де він відверто злукавив.

Самооборону Майдану навчали на Заході

“Як відомо, їх готували на базах в Литві та Польщі. Це професіонали, майже як спецназ”.

Крим зараз в небезпеці

“Крим хочуть пустити за київським сценарієм і почати там серію терактів і хаосу. Звичайно, це кримчан дуже турбує”.

Люди у формі без розпізнавальних знаків в Криму – це кримська самооборона

“Подивіться на пострадянський простір, там повно форми, схожою на російську. Підіть в магазини і купите. Ні, це сили місцевої самооборони”.

Кримські жителі своїми силами роззброїли українських військових

“Комітети самооборони взяли під контроль всі Збройні Сили України… Це якийсь укріпрайон ! Кілька десятків установок С- 300, десятки букові, 22000 солдатів. Все це без єдиного пострілу перейшло в руки народу Криму”.

Мучение бійців спецпідрозділу”Беркут”

“Їх не тільки не лікують – навіть не годують в госпіталях”.

Майданівці стріляли самі в себе

“Є думка, навіть у середовищі опозиції, що снайпери були від однієї з опозиційних партій. Ви ознайомтеся. Ці дані є у відкритому доступі”.

До Криму збиралися їхати західні бойовики

“Ми бачили, що в Крим підтягуються бойовичка з націоналістичних організацій”.

До мітингів на сході України Росія не має відношення

“Така підтримка Росії для мене стала несподіванкою. Це люди, які в східній частині живуть, вони опинилися за порогом прийняття рішень”.

Дніпропетровськ не хоче бачити Коломойського на посту губернатора

“Елементарний пройдисвіт, кілька років тому нашого олігарха Абрамовича кинув. Такого пройдисвіта роблять губернатором – звичайно, люди незадоволені”.

Україна і Росія брати назавжди

“Україна – наш найближчий сусід, братська республіка. Наші збройні сили – це товариші по зброї, друзі. Українські військовослужбовці та російські – по одну сторону барикад. Це зараз відбувається в Криму”.

Нинішня Україна зовсім інша держава ніж тоді, ми з цією державою нічого не підписували

“Якщо це революція, то на цій території виникає нова держава. А з цією державою ми ніяких зобов’язуючих документів не підписували”.

У Криму легітимний прем’єр

“Чи дотримані всі процедури, немає ніяких порушень”.

Революції ніякої не було

“Це все дуже добре підготовлене. Західні інструктори постаралися”.

Ми не визнаємо президента, якщо він буде нам не угодний

“Є небезпека, що вискочить небудь націоналюга, антисеміт, людина з крайніми поглядами”.

неугодних Росії влада не отримає знижку на газ

“Це чисто комерційна складова діяльності Газпрому”.

Через західної допомоги Україні, вона не отримає новий кредит

“Наші західні партнери просять нас цього не робити”.

Танки на кордоні через навчань

“Наші навчання не пов’язані з подіями в Україні”.

Янукович наша людина

“У його долі ми взяли участь виключно з гуманітарних міркувань – його могли вбити”.

Крим – російська територія

“Питання приєднання Криму до РФ не розглядається… Ми ні в якому разі не будемо підігрівати такі настрої”.

Обвал фондових ринків не пов’язаний з конфліктом в Криму

“Була нервозність на ринках до ситуації в Україні, пов’язана з політикою ФРС США. Вони зробили дії, що підвищили привабливість інвестицій в США. Інвестори почали виводити кошти з ринків… Найбільше постраждала Індія, по-моєму, і інші країни БРІКС. Росія – теж. Трохи менше, ніж, скажімо, Індія, але теж. Ось це фундаментальна причина”.

Порушень в Криму немає

“Наші дії повністю відповідає нормам міжнародного права, так як у нас є звернення легітимного президента, що збігається з нашими інтересами”.

Росія миротворці

“Якщо я прийму рішення використовувати армію – воно буде легітимним… Це відповідає нашим національним інтересам – захистити людей. Це гуманітарна місія”.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.