Нові ідеї для фітнес-клубів | Предприниматель

Нові ідеї для фітнес-клубів

Як мережі фітнес -клубів Snap вдається рости , у той час , як розоряються конкуренти .

Увечері буднього дня в клубі Snap Fitness , що знаходиться в містечку Пайн- Брук штату Нью – Джерсі , ви можете побачити десяток чоловіків у віці 30-40 років , що крутять педалі велотренажерів і піднімають штанги. Ці чоловіки приїжджають в клуб вже в спортивних костюмах і виїжджають відразу додому, не приймаючи душ . За словами Річарда Прохова , у цей клубі немає черг , і ціни невисокі . Можна просто прийти і займатися.

У мережу Snap Fitness входить 910 клубів , 60 з яких були відкриті в грудні минулого року. Навіть під час рецесії мережа клубів продовжує зростати , в той час як Bally’s Total Fitness , одна з найпопулярніших в США мережа фітнес -клубів , нещодавно звернулася за захистом від кредиторів за Законом про банкрутство. Як їм це вдається? Клуби Snap Fitness працюють цілодобово і відрізняються зручністю і дешевизною. Щомісячний членський внесок складає всього $ 35, при цьому можна завжди призупинити або скасувати членство , не сплачуючи жодних штрафів. На сьогоднішній день клуби відвідують 400 000 членів .

Тренажерні зали в клубах Snap Fitness невеликі , лише 230 кв. м , з мінімальною кількістю обладнання. У кожному залі є п’ять бігових доріжок і кардиотренажеров , кілька велотренажерів , а також снаряди для силових вправ. У клубах немає спа -салонів , кімнат для дітей і барів зі свіжими соками. Та й душові є лише в кількох клубах. У більшості клубів робочий тиждень персоналу складається з 25-40 годин на тиждень. За словами Пітера Таунтона , мережа Snap Fitness пропонує клієнтам недорогі і зручні заняття .

Snap Fitness працює по франчайзингу. З 820 власників більша частина вклала в цей бізнес всього $ 175 000 , найчастіше власники працюють в орендованих приміщеннях . Найбільших витрат у розмірі $ 120 000 вимагають обладнання , система карт- пропусків , телевізори , система відеоспостереження , а також одноразовий внесок за ліцензію , який становить $ 15 000 . Крім того, кожного місяця франчайзі виплачують власнику $ 400 і по 50 центів за кожного нового клієнта . Також власник отримує по $ 5 за кожну нову картку для клієнта і за установку системи білінгу . ( Для порівняння: вартість ліцензії в мережі фітнес- клубів для жінок Curves становить $ 30 000 і $ 800 щомісячної виплати. ) Франшиза окупається вже за три місяці , якщо кількість членів клубу складає 275 і більше осіб. Після укладення договору про оренду вже за 10 днів можна відкрити і обладнати зал. За словами Таунтона , кожен франчайзі отримує трейлер від власника , в якому вже є все необхідне обладнання , залишається тільки розпакувати.

Для багатьох франчайзі тренажерний зал – це додатковий бізнес , більшість з них не практично не беруть участь в управлінні і , як правило , мають основну роботу. У власників франшизи завжди є доступ до звітів по кожному клубу допомогою інтернету. Вони можуть навіть стежити за тим , що відбувається в клубі за допомогою системи відеоспостереження. За словами Таунтона , щоб володіти таким бізнесом , досить мати веб -браузер.

Більшість членів клубів – люди у віці 35-55 років , у яких вже є сім’ї , тому часу на те , щоб посидіти за чашкою кави або пофліртувати в дівчиною за сусіднім тренажером , у них немає. Багато хто живе недалеко від залу . Таунтон визнає , що потенційні франчайзі і жінки нерідко цікавляться безпекою тренажерних залів , за яку він може поручитися . Увійти в клуб можна тільки з карткою . Всі стіни обладнані тривожними кнопками. Таунтон згадує лише один випадок за всю історію існування мережі : підліток вдерся в один з клубів в надії вкрасти телевізор. Крім того , кожен франчайзі виплачує власникові щомісячний внесок за страховку в розмірі $ 255.

Концепція мережі таких клубів з’явилася у Таунтона ще в 2003 році , а сьогодні вона приносить успіх. У 2008 році мережа фітнес -клубів Snap принесла операційний дохід у розмірі $ 10 млн , що було майже в два рази більше показників за 2007 рік , а розмір виручки збільшився на 67 % і склав $ 30 млн , при цьому в період з січня по листопад компанії вдалося залучити ще 483 франчайзі. Клуби Snap є в Мексиці , Австралії та Нової Зеландії. У травні минулого року Таунтон продав пакет акцій бостонської інвестиційній групі Summit Partners , що дозволило йому покрити витрати на розвиток мережі за кордоном. Сьогодні Таунтон володіє лише 60 % акцій. У його планах на найближчі п’ять років відкриття 5000 клубів у різних країнах світу.

До Таунтона були й інші підприємці , які відкривали в США цілодобові зали з мінімальною кількістю обладнання. Співвласник мережі клубів Anytime Fitness Чак Раньон якось заявив , що Таунтон вдається заробляти гроші на їх ідеї . Але , на відміну від багатьох конкурентів , у членів клубів Snap є більше можливостей . Вони самостійно можуть вважати кількість візитів , складати плани занять або дієт , проходити медичне обслуговування в режимі онлайн.

Мережа клубів Snap стала втіленням всіх ідей , які з’являлися у Таунтона протягом більше 20 років роботи в цій сфері. Коли Таунтон кинув коледж , він вирішив зайнятися професійною грою в ракетбол . Але через деякий час опинився без роботи. Тоді він повернувся до рідного Уілмар , штат Міннесота , де йому запропонували управління збитковим на той час клубом Kandi Kourts за $ 16 000 на рік. За перший рік роботи при доході $ 340 000 збитки склали $ 40 000. Таунтон згадує , що але працював тоді , не покладаючи рук. Вже через шість років він викупив Kandi Kourts у співвласників за $ 450 000 . У 1990-му році він дав клубу назва America’s Fitness і заклав його в банку , отримавши кредит на відкриття кількох закладів недалеко від великого міста Міннеаполіс , штат Міннесота.

Таунтон очолював America’s Fitness протягом 20 років , але через постійно зростаючих витрат , які перевищували $ 1,5 млн , і зобов’язань , він у 2002 році продав п’ять залів , отримавши за них $ 3 млн. Потім він почав обмірковувати власний бізнес. Тоді і з’явився Snap Fitness .Зараз власник мережі фітнес -клубів впевнений , що зуміє залучити ще більше число франчайзі , адже багато хто зараз шукають роботу. Крім того , він готовий поручитися , що ще 300 000 нових клієнтів прийдуть в клуби в цьому році , відмовившись від дорогих тренажерних залів. За його словами , у них люди отримують те , що їм потрібно , а тому знову і знову повертаються в Snap .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.