Обама просить американських бізнесменів "взяти участь у грі" | Предприниматель

Обама просить американських бізнесменів “взяти участь у грі”

7 лютого (Bloomberg) – Президент США Барак Обама закликав лідерів ринків США “взяти участь у грі”. Словами “взяти участь у грі”, президент США мав на увазі підтримати свою країну, шляхом переміщення грошових коштів з тіні в економіку.

“Зараз час для інвестицій в Америці”, сказав Обама у своїй промові, перебуваючи в Торговій палаті США, також він оголосив, що в основі його політики закладена мета, побудувати міцний фундамент для розвитку будь-якого бізнесу, при цьому він зробив акцент на спільну відповідальність, (прим. влади і бізнесу) за економічне зростання.

У деяких місцях своїй промові Обама повторював репліки президента Джона Кеннеді, за часів “холодної війни”, він закликав американців “сказати, що вони можуть зробити для своєї країни”.

“Оскільки ми з вами працюємо над однією метою, щоб зробити Америку кращим місцем для ведення бізнесу, я також сподіваюся, що ви знаєте, що саме зробити для Америки”, сказав Обама. “Подумайте, що необхідно зробити щоб найняти якомога більше американських робітників, що ви можете зробити, щоб підтримати американську економіку й інвестувати в цю країну.”

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.