Квітень 25, 2018

Опубліковані прізвища нових власників Укртелекому

березень 18, 2011    КапіталРаспечатать эту статью

Опубліковані прізвища нових власників Укртелекому

Олександр Рябченко (глава ФДМУ) назвав прізвища фізичних осіб, які через юридичну особу ТОВ «ЕСУ» купили 92,79% акцій українського монополіста у сфері фіксованого зв’язку. Прізвища Рябченко онародовал на пленарному засіданні у Верхній Раді.

Він повідомив що всі власники є громадянами Австрійської Республіки, які придбали компанію через кіпрський офшор (Epic Telecom Invest Ltd), тонко натякаючи на той факт, що українці тут на замішані і лобіювання інтересів тут немає. «Українських прізвищ тут немає», – додав він.

Прізвища були приведені у відповідь на зауваження народного депутата Андрія Шкіля, мовляв у власників повинні бути прізвища та імена. Зокрема, це Пітер Гольдшайдер, у нього 24% акцій, Густав Вурмброк – 24%, по 23,5% у Бріджит Гольдшайдер і Марини Вурмбок, що залишилася частка в 5% знаходиться у Франца Лансшутцера.

При цьому панове Г. Вурмбок і П. Гольдшайдер є співзасновниками інвестиційного фонду «Epic», який власне і інвестував в акції «Укртелекому». Судячи з усього за австрійським фондом все таки коштує сам австрійський фонд, а всі заяви про те, що за австрійцями стоїть хтось інший безпідставні. Нещодавно представники фонду, щоб розвіяти міфи, навіть зробили офіційну заяву з цього приводу і сказали що є єдиними власниками українського активу, а зміни власників фонду пов’язані з оптимізацією структури холдингу, яка проводилася перед приватизацією Укртелекому. Петер Гольдшайдер відверто здивувався політизованістю українського суспільства, сказавши, – «Досить дивно, як таке малозначне подія може привернути увагу”.

Мітки: , , , ,