Опубліковані прізвища нових власників Укртелекому | Предприниматель

Опубліковані прізвища нових власників Укртелекому

Олександр Рябченко (глава ФДМУ) назвав прізвища фізичних осіб, які через юридичну особу ТОВ «ЕСУ» купили 92,79% акцій українського монополіста у сфері фіксованого зв’язку. Прізвища Рябченко онародовал на пленарному засіданні у Верхній Раді.

Він повідомив що всі власники є громадянами Австрійської Республіки, які придбали компанію через кіпрський офшор (Epic Telecom Invest Ltd), тонко натякаючи на той факт, що українці тут на замішані і лобіювання інтересів тут немає. «Українських прізвищ тут немає», – додав він.

Прізвища були приведені у відповідь на зауваження народного депутата Андрія Шкіля, мовляв у власників повинні бути прізвища та імена. Зокрема, це Пітер Гольдшайдер, у нього 24% акцій, Густав Вурмброк – 24%, по 23,5% у Бріджит Гольдшайдер і Марини Вурмбок, що залишилася частка в 5% знаходиться у Франца Лансшутцера.

При цьому панове Г. Вурмбок і П. Гольдшайдер є співзасновниками інвестиційного фонду «Epic», який власне і інвестував в акції «Укртелекому». Судячи з усього за австрійським фондом все таки коштує сам австрійський фонд, а всі заяви про те, що за австрійцями стоїть хтось інший безпідставні. Нещодавно представники фонду, щоб розвіяти міфи, навіть зробили офіційну заяву з цього приводу і сказали що є єдиними власниками українського активу, а зміни власників фонду пов’язані з оптимізацією структури холдингу, яка проводилася перед приватизацією Укртелекому. Петер Гольдшайдер відверто здивувався політизованістю українського суспільства, сказавши, – «Досить дивно, як таке малозначне подія може привернути увагу”.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.