Підприємець року — Сергій Григорович (Ernst & Young) | Предприниматель

Підприємець року — Сергій Григорович (Ernst & Young)

Вперше за багаторічну історію подібних конкурсів в Україні перше місце займає представник IT-індустрії. І це не випадково, оскільки саме ринок IT-технологій, неважливо це програмні рішення для бізнесу або гри для Соні плейсто, є найбільш динамічно розвиваються і найбільш ліквідним ринком.

Організатором цього конкурсу виступає міжнародна компанія «Ернст енд Янг», а сам конкурс офіційно носить назву Ernst & Young Entreprenuer of the Year Awards, простіше кажучи «Підприємець року». Конкурс проходить в 50 країнах світу протягом вже 24 років, Україні ж до нього підключилася лише в 2006-му році.

Журі на чолі з Анатолієм Кінахом оцінювало претендентів по підприємницькому духу, рівнем “інноваційності”, фінансовим результатам і вплив на галузь.

На урочистій церемонії нагородження, яка відбулася 5 лютого в Києві, переможцем конкурсу «Підприємець року 2010» в Україну став Сергій Григорович, засновник і глава компанії «GSC Game World», який також переміг у номінації «Новаторські бізнес-ідеї». У червні 2011 року він представить Україну на міжнародному фіналі конкурсу в Монте-Карло (Монако).

Довідка! Сергій Григорович мультимільйонер, який їздить на Ferarri F430 Spider і п’є Pepsi замість кави, вранці, за його словами він допомагає йому ефективно почати роботу незалежно від того, скільки спав чи їв. Успіх відвідав молодого Сергія в 22 роки, коли створена ним компанія (у 18 років) «GSC Game World» розробила і випустила всесвітньо відому гру під PC – «Козаки Європейський війни», тоді він заробив свій перший мільйон доларів. Другу вершину Сергій підкорив, після того як випустив довгоочікувану гру STALKER.

Переможцями в інших шести номінаціях стали:

  • «Малий бізнес» – Галина Афтаназів, готель-курорт «Коруна»
  • «Молодий підприємець» – Олександр Глусь, «Nemiroff»
  • «Краща жінка-підприємець» – Філя Жебровська, «Фармак»
  • «Швидкозростаючий бізнес»- Андрій Худо, Холдинг емоцій «! Фест»
  • «Новаторські ідеї бізнесу» – Сергій Григорович, «GSC Game World»
  • «Майстер бізнесу» – Володимир Слабовський, «Холдинг «Т і С»

Вперше конкурс «Підприємець року» було проведено компанією «Ернст енд Янг» в 1986 році в США. Нагадаємо, сьогодні ця унікальна міжнародна програма охоплює 50 країн.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.