Приватизацію "Укртелекому" можуть знову відкласти | Предприниматель

Приватизацію “Укртелекому” можуть знову відкласти

В черговий раз може бути відкладена приватизація Укртелекому. Про це повідомив Тронд Мое (Trond Moe), глава “Telenor Group” в Україну.

“По-перше, будемо враховувати, що уряд України встановило дуже жорсткі вимоги до учасників тендеру, яким цікавий Укртелеком. По-друге, зараз компанію продавати не вигідно, вигідно було 5 років тому, тоді можна було виручити кошти, як і значніше. Не впевнений , що хтось захоче її придбати за стартовою ціною, яка встановлена ​​на позначці в 10,5 млрд. грн.

Якщо компанією ніхто з великих гравців не зацікавиться, то швидше за все конкурс перенесуть.

“Те що 6 компаній вже зацікавилися, це не означає зовсім нічого, так як вони тільки отримали необхідні документи, і просто їх вивчають, не роблячи внесків”, – зазначив Тронд Мое.

Нагадаємо, кількість компаній які задекларували інтерес до Укртелекому документально збільшилася з 5 до 6. Про це повідомив Олександр Рябченко, голова фонду держмайна України.

13 жовтня 2010 Фонд державного майна України оголосив конкурс з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 92,791% держпакету акцій ВАТ “Укртелеком”. Початкова ціна пакета держакцій “Укртелекому” становить 10 млрд. 500 млн.грн. Конкурс відбудеться 28 грудня 2010 року.

Раніше розпорядженням Кабінету Міністрів України були визначені умови проведення конкурсу, а також ті зобов’язання, які візьме на себе новий власник компанії.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.