Перевірка ресторану | Предприниматель

Перевірка ресторану

МНС і Державна служба технічного регулювання Україні

Пожежна інспекція та санепідемстанція стежать за дотриманням букви закони, пов’язаним з даним типом об’єкта, і дають висновок спочатку за проектом, а після будівництва по готовому об’єкту. Без цих висновків заборонено виконувати перепланування приміщення, а також отримати алкогольну ліцензію. У будь-якого перевіряючого існує відповідний припис та посвідчення.

Про планові перевірка зобов’язані попередити заздалегідь. Під час планової перевірки лікарі можуть перевірити все що завгодно, наприклад: відповідність посадочних місць в проекті і в реальності, дотримання санітарних норм за технологією виробництва, дотримання правил товарного сусідства (мерчендайзинг), маркування напівфабрикатів терміном придатності, наявність медичних книжок, сертифікати на продукти та наявність виконаних договорів з дезінфекції і т.д. Якщо на вас ніхто не скаржився (наприклад: клієнт поскаржився на вас, що ви його отруїли), за законом, перевіряти МНС і служба «Держстандарт» можуть не частіше ніж раз на 3 роки.

Адміністративно-технічне управління (АТУ)

АТУ відповідає за зовнішню рекламу в місті та вивіски, за фасади будинків та прилеглої за фасадом території. Спочатку проект повинен бути погоджений у АТУ, у пожежників і ДАІ. Перед виготовлення вивіски ви повинні зареєструвати проект в АТУ і отримати на неї паспорт.

Податкова інспекція

Може з’явитися у вас за скаргою клієнта, якому, наприклад, не пробили чек. Або по сигналу звільненого співробітника, мовляв, «колишній роботодавець ховає виручку».

Товариство захисту прав споживачів

Товариство захисту прав споживачів не перевіряючий орган, тобто крім захисту споживачів не має жодних прав. Вони не можуть піти на кухню чи в бухгалтерію, загалом усюди куди не пускають відвідувачів, зате можуть в свій акт перевірки написати такі порушення, що до вас потім прийдуть і податкова, і МНС і служба «Держстандарт». Хоча зазвичай перед написанням подібного акта дається директору заклад на ознайомлення – подальший сценарій залежить від гнучкості обох сторін досягти компромісу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.