Рустам Таріко пропонує за Nemiroff понад $300 млн. | Предприниматель

Рустам Таріко пропонує за Nemiroff понад $300 млн.

«Ми ще не домовилися, але процес йде, там три акціонери, з одним виникли труднощі. Але я оптимістичний у цьому питанні, тому чекаю завершення угоди », – відповів Рустам Таріко, власник алкогольного бренду« Російський стандарт »в Давосі, на запитання про наміри придбати український алкогольний брен Nemiroff, а також виробництво.

У разі завершення операції Таріко заплатить за український алкогольний бренд разом з виробництвом «сотні мільйонів доларів». Таріко повідомив що сума за компанія більше $ 300 млн., на питання, чи менше вона $ 400 млн, розсміявся. У прес-службі Nemiroff від коментування переговорів категорично відмовилися.

За час роботи Nemiroff претендентами на покупку були польська Central European Distribution Corporation, «Російський стандарт» і британська Stock Spirits. Поляки припинили переговори влітку, а британці у вересні минулого року. Після чого «Російський стандарт» уклав з Nemiroff ексклюзивну угоду з визначення умов угоди, переговори продовжили до листопада. На даний момент обидві компанії утримуються від коментарів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.