Sky Tower оцінено в $ 454,8 млн. | Предприниматель

Sky Tower оцінено в $ 454,8 млн.

Норвезька девелоперська компанія KDD Group NV, з активами в Україні, підготувала кошторис загальних витрат на будівництво офісно-готельно центру Sky Towers в Києві, по вулиці Шолуденка, кошторисна вартість склала $ 512 млн. (це з урахуванням відводу й купівлі землі під ТЦ, ПДВ, проектних і будівельних робіт, адміністративних, а також маркетингових витрат). На даний момент в проект інвестовано вже близько $ 100 млн.

Найвища готель в Києві буде гордо нести назву Sky Tower

Найвища готель в Києві буде гордо нести назву Sky Tower

Як повідомляють самі представники компанії, у п’ятницю даний актив був оцінений на Лондонській фондовій біржі і склав з урахуванням ПДВ.

Вартість об’єкта переоцінена через підписання KDD Group NV додаткової угоди з генеральний підрядником проекту – компанією «Київ Житло-Інвест» (Київ).

Об’єкт буде зводитися по частинах: готель в 250 номерів планують побудувати до Євро-2012, а решту офісну частину до середини 2013 року.

Також компанія оголосила про зміну підрядника, який повинен виконувати основний обсяг робіт за проектом і підписала договір з турецькою компанією ANT YAPI. Раніше ці роботи повинна була виконати «Основа-Солсіф».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.