Тігіпко: Податкові пільги для IT | Предприниматель

Тігіпко: Податкові пільги для IT

Нещодавно на засіданні робочої групи за участю Віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка було розглянуто проект закону, який повинен ввести податкові пільги для гравців ринку ІТ в Україну.

речі, до складу робочої групи увійшли EБА (Європейська Бізнес Асоціація), асоціація «ІТ Україна», Державний комітет з питань науки, інновацій та інформації України, а також представника від держорганів на чолі з Сергієм Леонідовичем.

«Українська сфера інформаційних технологій потребує податкових пільгах. Загальний стан світового ринку та конкурентні переваги України створюють гарні умови для економічного прориву в цій галузі », – вважає Сергій Леонідович.

Конкретно будуть надані пільги з податку на прибуток для юридичних осіб, пільги з виплат єдиного соціального внеску для програмістів і пільги з податку на дохід фізичних осіб.

«У собівартості IT-послуг витрати на оплату праці становлять небагато-немало – 80%, тому галузь не може розвиватися за такої податковому навантаженні на фонд оплати праці виправдовуються учасники ринку. «Підприємствам нічого не залишається, як ухилятися від сплати податків або закривати свій бізнес в Україну, в результаті чого бюджет країни недоотримує гроші. », – Загрозливо прокоментував один з учасників робочої групи.

Довідка: На даний момент в Україні у сфері IT ведуть діяльність приблизно 2 тис. компанії, зайнято близько 40 тис. фахівців, а експорт програмного забезпечення та послуг перевищує $ 1 млрд.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.