Twitter оцінено в $ 7 млрд | Предприниматель

Twitter оцінено в $ 7 млрд

Як повідомив The Wall Street Journal, незабаром Twitter може залучити додаткові кошти інвесторів, після чого капіталізація компанії може скласти близько $ 7 млрд. Інвестори, які братимуть участь в операції поки невідомі.

Понад 7 місяців тому група інвесторів на чолі з Kleiner Perkins Caufield & Byers вклала в Twitter $ 200 млн. Відповідно до параметрами цієї угоди Twitter був оцінений в $ 3,7 млрд.

За останній місяць дві інші інтернет-компанії – Groupon Inc., Що володіє інтернет-сервісом для отримання знижок, і Zynga Inc., Розробник популярних в соціальних мережах ігор, подали документи на проведення IPO. Вартість кожної компаній до моменту випуску їх акцій на фондовий ринок може бути близько $ 20 млрд.

Twitter, однак, вибрав іншу тактику: компанія продовжує залучати кошти приватних інвесторів, розраховуючи отримати додатковий час на те, щоб краще розвинути свій рекламний бізнес. Незважаючи на те, що база користувачів Twitter росте, рекламний бізнес компанії розвинений слабко і генерує набагато менший дохід порівняно з Groupon і Zynga.

Крім того, Twitter набагато менше своїх конкурентів, кількість її службовців становить трохи більше 500 осіб.

За словами Тоні Флоренс, аналітика з New Enterprise Associates, Twitter «продовжує розвивати свою бізнес-модель», залишаючись «приватним в період розвитку бізнесу».

За оцінками дослідницької компанії eMarketer, виручка Twitter від реклами цього року складе $ 150 млн у порівнянні з $ 45 млн у 2010 році (велика частина цих коштів була «пущена в оборот» – гроші пішли на оновлення серверів і розширення штату компанії). Для порівняння, виручка Groupon тільки в першому кварталі 2011 року склала $ 644 700 000 при чистому збитку. Zynga відзвітувала про чистий прибуток в $ 91 млн при виторзі в $ 597 млн ​​у минулому році.

Довідка! Twitter був створений в 2006 році, в даний час число зареєстрованих в сервісі користувачів перевищує 200 млн.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.