Південний ГЗК отримав нового голову правління | Предприниматель

Південний ГЗК отримав нового голову правління

З 30 квітня 2010 рік до сьогодні крісло з приставкою «виконуючий обов’язки» займав Короленка (на фото).

Пізніше був призначений новий керівник ПГЗК, після гучного скандалу зі звільненням топ-менеджера Сергія Барабанова через неефективне управління підприємством, у результаті якого ПГЗК 2009 рік закінчився зі збитками в 73,6 млн грн, а дохід упав на більше ніж наполовину (53,7 %), до 2,12 млрд гривень.

Такі плачевні результати змусили акціонерів змінити керівництво підприємства, який був би здатний налагодити ефективну роботу комбінату, визначив програму модернізації та стратегію розвитку, якої до цього взагалі не було. Акціонери поставили на Михайла Короленка, який починав свою кар `єри на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті.

Надалі серпня місяця ПГЗК зміг досягти рекордних показників по реалізації своєї продукції, які не міг досягти за 10 років. Цьому сприяло підвищення ефективності управління збутом продукції, звичайно не без поліпшення загальної ситуації на ринку залізорудної сировини в Україні та світі в цілому. За допомогою цих факторів підприємству вдалося збільшити збут залізорудних сировини на 52% (до 1,8 млн тонн) на відміну від того ж періоду минулого року.

У першому-третьому кварталах 2010 року обсяг виробництва агломерату зросло на 61% (до 1,09 млн тонн), у порівнянні з тим же періодом минулого року, а виробництво концентрату на 38,4% (до 5,8 млн тонн).

Нове керівництво так розробило інвестиційну програму у виробництво на 2010 рік загальною сумою в 370 млн грн, реалізувати яку вдалося починаючи з вересня. Основна частина інвестицій піде на капітальний ремонт існуючого обладнання, а також на придбання нового. “Це повинно забезпечити безперебійну роботу комбінату і закласти фундамент для майбутнього розвитку”, – говорить Короленко.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.