Російський Траст такий же як Брюс Вілліс | Предприниматель

Російський Траст такий же як Брюс Вілліс

«Потрібен був відомий чоловік з запам’ятовується зовнішністю і хорошим почуттям гумору, до якого росіяни ставляться добре», – розповідає віце-президент з комунікацій банку Дмитро Чуксеев. До цього послуги «Трасту» рекламував Володимир Турчинський, який раптово помер від серцевого нападу в грудні минулого року. Реклама «Трасту» – це перша поява Брюса Вілліса на російському рекламному ринку і друге – у Східній Європі. До цього він рекламував польську горілку.

Нове рекламне обличчя банк «Траст» шукав не надто довго. За словами Чуксеева, були сформовані два топ-листа – російських та іноземних зірок. Крім Уїлліса (за індексом сприйняття росіянами він був на першому місці) в топ-лист іноземних зірок входив Бред Пітт. У російському топ-листі переміг Іван Ургант, але його індекс сприйняття відставав від індексу Вілліса в два рази.

Домовитися з Брюсом Віллісом виявилося нескладно. Чуксеев зробив кілька дзвінків. «В результаті я вийшов на Пітера Сесса, який в американському агентстві САА відповідає за контракти з Брюсом», – говорить він. З сесії російські банкіри обговорили використання рекламних носіїв (зовнішня та інтернет-реклама на всій території РФ, в перший рік реклами на телебаченні не буде), термін і вартість контракту, які не розголошуються.

Складними і трудомісткими виявилися переговори з юристами. Наприклад, американські юристи вимагали включити в контракт страховку за претензіями третіх осіб від нещасних випадків. У разі якщо рекламний щит із зображенням зірки впаде і завдасть шкоди людині або машині, в Америці прийнято подавати в суд не тільки на установника щита або компанію, але і на людину, зображеного на білборді. «Довелося переконувати юристів, що в нашій країні такі позови не прийняті», – говорить Чуксеев. Договір погоджували майже три тижні.

Чуксеев каже, що контракт розрахований більш ніж на рік. Вадим Корміліцин, керуючий партнер агенції «Зірки і бренди», оцінює річний контракт із зіркою рівня Вілліса в $ 1,5-2 млн. Якщо контракт укладено, наприклад, на три роки, то це близько $ 3-4 млн.

«Хороший іміджевий хід. Буде великий відгук у пресі, причому в самих різних виданнях », – говорить Корміліцин. Він упевнений, що образ Вілліса допоможе «Трасту» привернути увагу саме до своїх продуктів і забезпечить зростання показників банку на ринку роздрібних послуг.

На грудень заплановано зустріч акціонерів банку «Траст» з Віллісом. Вона пройде в Лос-Анджелесі, там же пройде нова фотозйомка для нової рекламної кампанії. Зараз у рекламі «Трасту» використовується викуплена банком малюнок. Причому, скаржиться Чуксеев, остаточна вартість викупленого фото відрізняється від первинної в 70 разів. Ціна була піднята відразу, як тільки у фотобанку з’ясували, для чого ми купуємо фото. Сам Уілліс погоджував малюнок з його зображенням і текстом, а агенти актора по дипломатичних каналах цікавилися діяльністю банку «Траст».

Автор статті: Юлія Чайкіна

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.