Дзеркальні фотоапарати: вибір за ергономічним параметрам | Предприниматель

Дзеркальні фотоапарати: вибір за ергономічним параметрам

При виборі дзеркальних фотоапаратів варто звертати увагу не тільки на їх основні технічні характеристики, але і на ергономічні показники. Використовувати громіздкі моделі під час тривалих фотосесій досить незручно. До кінця зйомки таким апаратом руки фотографа сильно втомлюються. Напругу, що виникає в м’язах, як правило, призводить до появи тремтіння, а це вже може негативно відбитися на якості знімків. Частково зняти навантаження з рук фотографа можна за допомогою штатива, але дане пристосування не скрізь і не завжди можна використовувати.

Тому спочатку треба вибирати моделі фотоапаратів, що володіють невеликою вагою і компактними габаритами, не позначається при цьому на функціональних можливостях пристрою. Ось в цьому каталозі дзеркалок представлені ергономічні дзеркальні фотоапарати, робота з якими приносить одне лише задоволення. У всіх дзеркальних фотокамерах є додаткова можливість стабілізації зображення, яка нейтралізує «ефект тремтячих рук».

На чому можна заощадити?

Велика частина загальної ваги дзеркальних фотокамер, як і їх габаритів, припадає на ті деталі, які відповідають за якість знімків. До таких деталей можна віднести оптичні системи, видошукач і об’єктив. Тому виробники намагаються забезпечити ергономічність своєї продукції через пошук оптимальної форми корпусу дзеркальних фотоапаратів, підбору матеріалу для їх виготовлення, а також впровадження додаткових елементів безпеки.

Поради новачкам від бувалих фотографів

1. При виборі дзеркального фотокамери зверніть увагу на наявність гумових накладок або рифлених насічок на корпусі пристрою. Ці, на перший погляд, незначні деталі здатні запобігти вислизання камери з рук. Це особливо актуально в жарку погоду.
2. віддавати перевагу тим моделям, у яких кнопка спуску розташовується на скіс корпусу. Така компоновка набирає все більшої популярності, оскільки зменшується напруга пальців в процесі зйомки.
3. Повністю виключити ймовірність випадкового падіння камери не можна. Тому бажано вибирати фотоапарати, корпус яких виготовлений з металу або забезпечений металевими вставками, що збільшують стійкість обладнання до ударів, струсів, механічних пошкоджень.

Потренируйтесь на фотокамерах знайомих

Новачкові відразу ж вибрати зручну модель дуже складно. Адже людина не має досвіду фотографування подібним обладнанням. З компактними цифровими фотоапаратами, з яких зазвичай починають все фотолюбителі, дзеркалки порівнювати не можна. Якщо в колі знайомих і друзів є володарі дзеркальних фотокамер, то треба докладним чином вивчити їх і обов’язково потримати дані моделі в руках. Можливо, якийсь із апробованих апаратів вам сподобається найбільше. Тоді дану модель можна замовити в інтернет-магазині за вигідною ціною з доставкою додому. При купівлі обладнання в салоні фототехніки вибирайте декілька схожих за функціональними можливостями моделей, а потім кожну з них «приміряйте» до себе.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.