Пошуки житлоплощі для постійного проживання в Луцьку | Предприниматель

Пошуки житлоплощі для постійного проживання в Луцьку

Наважуючись на покупку квартири для життя сім’ї в Луцьку, а не з метою примноження вільних грошових коштів важливо розбиратися в особливостях вибору нерухомості. Насамперед потрібно визначитися для чого купується житло. Це дозволить підібрати варіант, який відповідає усім вимогам покупця. На підставі отриманої відповіді можна досить чітко зрозуміти, яка житлоплоща буде оптимальною з точки зору комфорту, всіх членів сім’ї.

Важливі моменти при виборі житла

Вибираючи квартиру в Луцьку для постійного проживання потрібно врахувати різні чинники. Це допоможе уникнути незначних проблем, здатних перерости у великі неприємності, що впливають на життєвий комфорт. На ринку нерухомості представлений великий асортимент житла, що відрізняється ціною, планування й та іншими параметрами. Вибираючи квартиру, приділіть увагу наступним моментам:

 • кількості приміщень;
 • поверху розміщення житла;
 • прилеглій інфраструктурі;
 • вартості квадратного метра.

Визначаємося з кількістю кімнат

Кількість кімнат – це важливий критерій, що впливає на комфорт всіх членів сім’ї. Якщо сім’я складається з трьох та більше осіб, то не варто купувати малогабаритну нерухомість, де створити затишну атмосферу кожному мешканцеві не вийде. Якщо ж житло шукає молода сімейна пара без дітей, то краще підібрати однокімнатну квартиру, особливо з огляду на те, що не всі мають у своєму розпорядженні потрібну суму грошей для покупки розкішних апартаментів.

Важливо враховувати, що квартири в Луцьку з голими стінами виглядають візуально більше ніж обставлене меблями житло. Тому якщо при огляді приміщень що виділені під кухню та санвузол їх вигляд без меблювання здається маленьким, то розмістити всі необхідні побутові прилади не вдасться.

Щоб купити у хазяїна 2 кімнатну квартиру в Луцьку на дом ріа досить скористатися перевіреними оголошеннями. Це пропозиції безпосередньо від власників нерухомості перевіркою яких займався інспектор. Він, маючи у своєму арсеналі панорамну камеру зняв стан приміщень та розмістив знімки в оголошенні. Отже, це гарантує актуальність та правдивість інформації на сайті. Це допомогло стати DOM.RIA №1 серед сайтів в Україні, які працюють у сфері нерухомості.

Вибираємо поверх розміщення квартири

Щоб життя у квартирі в Луцьку було комфортним потрібно визначитися з місцем її розміщення. При цьому в новобудовах не має особливого значення, буде це перший або останній поверх, а ось з вторинним ринком інша справа. Серед переваг покупки житлоплощі на останньому поверсі варто виділити:

 • красиві міські пейзажі, що відкриваються з вікон;
 • відсутність набридливих сусідів зверху.

Однак варто пам’ятати про наступні моменти:

 • в будинках старої споруди часто протікає дах;
 • влітку покрівля сильно прогрівається, створюючи нестерпну спеку в житлових приміщеннях;
 • поломки ліфта та перебої з електроенергією змушують мешканців пішки долати сходові прольоти до верхнього поверху.

Мають свої особливості квартири на першому поверсі. До переваг можна віднести високу безпеку в разі пожежі. Серед недоліків варто виділити шум, вогкість з підвалу та доступність житла для зловмисників. Якщо ви вирішуєте, яку вибрати квартиру не розглядайте варіанти, що примикають до шахти ліфта. Навіть якщо в будинку встановлений імпортний безшумний ліфт він буде доставляти певний дискомфорт.

Близькість інфраструктурних об’єктів

Інфраструктура мікрорайону в Луцьку також є важливим фактором для нормального проживання. Близьке розташування до місця основної роботи або навчання дозволить заощадити на поїздках в міському транспорті. Також важлива наявність продуктових та господарських магазинів недалеко від багатоповерхівки. Загалом, потрібно щоб всі інфраструктурні об’єкти, необхідні для комфортного проживання, були в пішому видаленні. Це стосується також зупинок громадського транспорту.

Перевіряємо всі кути у квартирі

Оглядаючи вподобану житлоплощу, не варто соромитися просити власника, показати всі приміщення та кути. Звичайно, не варто розраховувати, що у вторинній квартирі все буде ідеально новим. Однак край важливо щоб:

 • сантехніка нормально працювала;
 • стіни та підлога були рівними;
 • вікна та двері працювали без скрипу;
 • в кутах не було вогкості або грибку;
 • з крана бігла чиста вода.

Наявність іржі на трубах – перше свідчення, що утворюється конденсат або трубопровід протікає. Якщо в кутах вогкість, значить, кімнати промерзають взимку. А найголовніше, вибираючи житло, прислухайтеся до власної інтуїції. Якщо житлоплоща на вигляд гарна, але внутрішній голос підказує що краще пошукати інший варіант, краще так і зробити. Часто саме інтуїція рятує від неприємностей, які можуть виникнути в майбутньому, коли угода буде завершена.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.