Стабілізатори напруги – гарантований захист обладнання | Предприниматель

Стабілізатори напруги – гарантований захист обладнання

Стабілізатори – спеціальні пристрої, що використовуються для вирівнювання напруги в мережі. Все сучасне обладнання володіє різними електронними блоками – управління, захисту. Ці компоненти досить чутливі до рівня напруги, що подається для роботи приладів. Однак не завжди еталонні 220 Вольт подаються для живлення устаткування і приладів. Щоб не допустити втрати часу і коштів на придбання і відновлення, використовують стабілізатори напруги.

Типи і комерційна вигода від використання

Найпопулярніші моделі – це електронні і електромеханічні. Перші немає ніяких механічних елементів, а тому мають підвищений термін експлуатації. Мінімальний експлуатаційний ресурс становитиме 15 років. Цей термін можна продовжити, якщо правильно підібрати пристрій. Купують його з урахуванням робочого діапазону напруги. Електромеханічні прилади швидко діють, а також володіють вузьким діапазоном напруги, але відмінно справляються з навантаженнями.

Встановлення стабілізаторів напруги в офісі або вдома – правильне рішення, яке принесе вигоду з кількох причин:

  • Гарантована захист для чутливих електронних компонентів. Сучасна техніка оснащена такими деталями, які не потрібно буде замінювати в разі перевантажень електромережі при наявності стабілізатора.
  • Економія коштів. Знижена напруга призводить до споживання великого обсягу струму, за що доводиться платити.
  • Захист від короткого замикання. Додатково виключений перегрів проводу і можливість пожежі, що цілком ймовірно при підвищенні рівня напруги, що подається по мережі.

Навіть нормально працює мережа не захищена від імпульсів, помилок персоналу та перекосу фаз, який часто спостерігається в години пік.

Поради по вибору

Щоб не помилитися з вибором, фахівці галузі радять звертати увагу на кілька важливих показників:

  • Рівень потужності – для будинку або квартири практично завжди вистачає 10-15 кВт. Якщо складних пристроїв більше, то слід вибирати більш потужну техніку.
  • Заміри мережі проводять тільки у вечірній або ранковий час, коли доводиться найбільше навантаження.
  • Для опалювального котла слід вибирати електронний стабілізатор.

Відсутність захисту призводить до поломок, перегорання електронік або автоматичного блокування роботи апаратів. Не завжди можна відновити техніку, а також налаштувати її без допомоги фахівців. Подробиці на сайті https://volter.ua

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.