5 причин чому потрібно відкривати салон краси | Предприниматель

5 причин чому потрібно відкривати салон краси

  1. Турбот про свою красу одна з фундаментальних потреб. Які б зараз не були часи, стригтися, робити укладку та манікюр, зафарбовувати сивину зрештою люди не перестануть. Щорічно ринок салонів-краси зростає на 15-20%.
  2. Щоб відкрити салон краси, досить невеликого приміщення – будь-то в торговому центрі або бізнес-центрі, ціни на які зараз до речі впали. Підійде також і перший поверх житлового будинку, десь у спальному районі.
  3. Почати можна з невеликого – перукарського залу крісел на 5 і кабінету для манікюру та педикюру. До складних процедур начебто ін’єкції ботокса і мезотерапії слід приходити поступово, у міру накопичення клієнтури та досвіду.
  4. Стартові вкладення необхідні для відкриття власного салону краси невеликі. Щоб орендувати і облаштувати салон площею в 100-200 м ² необхідно $ 30-40 тис. Можна придбати франшизу або готовий бізнес. Пару років тому працюючий салон можна було придбати за $ 50-70 тис., зараз деякі власники готові віддати за $ 30 тис. У докризовий час окупність салону становила півтора-два роки.
  5. Можна залучити інвестора і зробити більш масштабний проект. Наприклад, фонд прямих інвестицій Mint Capital, в 2007 придбали мережа салонів «Моне» за $ 8 млн і на даний момент результатами задоволені. За перший рік роботи під крилом фонду виручка зросла на 57%, а в 2008 році – на 82% і склала $ 24 млн. Правда в кризовий час «Моне» не відкриває нових салонів і навіть прийнято рішення закрити деякі з нині існуючих, але, як прогнозує менеджмент, за 2009 рік очікується приріст виручки на 10%. «Ми б і зараз у неї інвестували», – говорить представник фонду Володимир Залужскій.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.