Листопад 19, 2017

«Майбутнє – за повним переходом ринку на платні оголошення»

червень 01, 2011    Інтерв'юРаспечатать эту статью

«Майбутнє – за повним переходом ринку на платні оголошення»

Компанію RIA.UA називають сьогодні лідером українського сегмента оголошень в інтернет. Їй належить найбільший проект в автомобільній тематиці, а також стрімко набирають популярність ресурси з пошуку роботи та нерухомості. У минулому році в її перспективність повірили і західні інвестори в особі холдингу Allegro Group. Про те як з маленької вінницької компанії вийшов гравець національного масштабу, в інтерв’ю AIN.UA розповів її генеральний директор Сергій Лужецький.

Розкажіть, з чого починалася RIA.UA і як сталося, що ви стали її менеджером в 17 років?

RIA.ua бере свій початок від web-сторінки медіакорпорації РІА. У 17 років я був її першим розробником. А коли проект почав розвиватися в бік оголошень, тобто самостійного інтернет-ресурсу, я став його проект-менеджером. У міру зростання, збиралася і команда. У 2004 р. була створена компанія RIA.UA і я зайняв пост CEO. Галузь у нас дуже молода. Тому і менеджери нерідко зустрічаються відповідного віку.

Які основні етапи в розвитку компанії ви можете виділити?

Перший, початковий – це власне створення RIA.UA як звичайною web-сторінки і поступовий розвиток проекту в сторону Класифайди. Другий – початок роботи нашого флагмана AUTO.ria.ua в 2004 р., етап розвитку цього проекту, його поступова монетизація.

Наступний етап – вихід на самоокупність проекту та запуск нового – DOM.ria.ua в 2006 р.. Ну і 2009 р. – це входження компанії в міжнародний холдинг Allegro.

Що з себе сьогодні представляє компанія?

Сьогодні в RIA.UA працює більше 80 чоловік (при цьому «текучка» кадрів зовсім невелика). Якщо говорити про структуру, то над кожним проектом працює тім-лідер, проект-менеджер, своя команда програмістів і менеджери з реклами.

Відділ маркетингу з двома підрозділами – офлайн та онлайн, а також відділ дизайну та інтерфейсів працюють над всіма трьома проектами. Адміністративний відділ займається загальними організаційними питаннями.

Якими фінансовими показниками можете поділитися?

За цей рік зростання доходу у гривні склав 88%, зростання кількості оголошень – 73%.

У структурі витрат 35% припадає на маркетинг, у тому числі на офлайн просування, 35% на фонд заробітних план – вважаю, що це досить високий показник.

Ваш офіс знаходиться у Вінниці, витрати там, напевно, нижче …

Звичайно, в цьому найголовніша відмінність роботи в регіонах – низькі витрати порівняно зі столицею і великими містами. Це стосується і оплати праці, яка на 50% менше, і вартості утримання офісу.

Втім, якщо проект медійний, то розташування, наприклад, у столиці, дає певні бонуси, оскільки в Києві знаходиться переважна кількість рекламодавців. Ми зі свого боку відкрили в Києві сейлз-хауз, щоб бути ближче до клієнтів. Ми не разу не пошкодували що заснували у Вінниці і не плануємо переїжджати куди б то не було.

Що приносить компанії основний дохід?

Найприбутковіша модель монетизації проектів на даний момент – медійна реклама. Це стало можливим завдяки досить великій аудиторії – мільйон відвідувачів на місяць. За останній час значно збільшилася частка прямих продажів – доходи від розміщення автосалонів, агентств нерухомості.

Зараз активно розвиваємо мікроплатежі від користувачів (в основному платять за виділення оголошень) і намагаємося розширити можливості оплати послуг усіма доступними способами: SMS, оплата через термінали, webmoney, через банк та інші. За цей рік частка таких платежів у структурі доходів досягла 30%.

Ми задоволені поточної диверсифікацією, але якщо дивитися на перспективу, то хочемо підготувати ринок до повного переходу на платні оголошення. Впевнені, майбутнє за цим. Тому частка мікроплатежів повинна значно зрости в найближчі роки.

Коли прийшло рішення зосередитися саме на ніші об’яв?

Оскільки RIA.UA виросла в рамках медіакорпорації РІА, то нашу долю багато в чому визначив офлайнові проекти компанії. А вони якраз і включають в себе газети оголошень – то є досвід роботи з Класифайди в компанії вже був накопичений. Наше завдання було розвинути його на онлайн-сегмент.

Кілька ваших проектів є дуже відвідуваними (наприклад, авто і будинок). У той же час деякі інші далекі від лідерства. З чим ви це пов’язуєте?

Почну з того, що RIA.UA входить в холдинг, в інтернет-групу RIA, яка включає в себе три компанії: RIA Алегро, RIA Multimedia і Sweet Dream Ukraine. У кожної компанії свій менеджмент, розробка та маркетинг.

RIA Алегро управляє RIA.UA і, відповідно, Класифайди: AUTO.ria.ua, DOM.ria.ua, RABOTA.ria.ua.

Друга компанія – RIA Multimedia реалізує контент-проекти: mamaclub.ua, myradio.ua.

Третя – Sweet Dream Ukraine – втілює мрії українців про туризм і відпочинок в реальність, і займається транзакціями – це проекти hotels24.ua і kvartira24.ua.

Я б не поспішав називати якісь проекти не популярними і далекими від лідерства – у кожного свої завдання. Якщо RIA.UA лідер в ніші Класифайди і має високу відвідуваність, то проекти hotels24.ua, kvartira24.ua зосереджені на транзакціях, а не відвідини. Так, через hotels24.ua відбувається 300 бронювань на місяць.

Що стосується контент-проектів RIA Multimedia, то вони зросли через офлайнових проектів корпорації RIA, тільки зараз вийшли на самоокупність і надають якісний контент користувачам. Всі ці проекти різні, їх потрібно розглядати окремо.

Добре, але якщо якийсь проект «не вистрілює», яка ваша стратегія?

Якщо ми бачимо що бізнес модель проекту протягом 6 місяців не працює – ми його припиняємо інвестувати. Так сталося, наприклад, з weekend.com.ua

Окремий напрямок роботи – інвестиції в нові проекти, стартапи. В першу чергу звертаємо увагу на команду проекту, а потім – на ідею. Адже відмінна команда втілить в життя найсміливіші ідеї, і навпаки. За останній рік ми інвестували в 4 стартапу.

У які саме?

Я не можу поки розкривати цю інформацію. Можу лише сказати, що проекти знаходяться ранніх стадіях. Думаю в 2010 р. ми всі їх побачимо в повному обсязі.

Розкажіть про вашу угоді з Allegro. Які були її умови?

Згідно з нашими домовленостями, ми не розкриваємо фінансові та інші умови угоди. Можу лише зазначити, що контрольний пакет залишився у корпорації РІА.

В Україну координація між українськими проектами, де Allegro є власником або інвестором, відбувається через регіонального менеджера Юлію Марищук. Крім того, є пряме співробітництво з усіма східно-і центрально-європейськими сайтами з групи Allegro по вертикалях – авто, дім, робота.

Партнерство українськими колегами найчастіше виражається в обміні досвідом. Наприклад, на базі нашого освітнього центру ми цього року провели дводенну конференцію розробників. З Prom.ua, наприклад, постійно спілкуємося про продажі, маркетинг та навіть займаємося крос-продажами наших рекламних продуктів.

До речі, сегменти ринку, в яких ви працюєте (авто, нерухомість, робота) дуже постраждали під час кризи. Як це позначилося на вас?

Значне падіння відбулося тільки на ринку оголошень про роботу.

При цьому сегмент оголошень автомобілів і нерухомості тільки виріс. Багато наших партнерів звернулися до інтернет-маркетингу в пошуках більш ефективних і низьких за вартістю методів залучення клієнтів, у чому ми їм успішно і допомагаємо.

Тому наша компанія за період кризи, тільки поліпшила свої показники і провела реструктуризацію роботи як всередині так і з клієнтами.

Ви заявили, що AUTO.ria.ua – ваш проект флагман. А який «другий» – робота або дім?

Другий наш проект це DOM.ria.ua. Проект розвивається динамічно, перше завдання побудувати портал національного масштабу з великим присутністю в кожному регіоні.

Ми активно займаємося формуванням відносин з агентствами нерухомості. Ми тільки цього року почали його монетизувати і вже кожні 20 агентство в Україну регулярно з нами співпрацює.

За останній час ми провели багато маркетингових офлайн заходів. У тому числі чотири конференції «Ефективний продаж нерухомості в Інтернет» (спільно з Mail.ru, Яндекс, Gemius). Наступна, до речі, буде в Києві 19 листопада.

В цілому ми плануємо вивести DOM.ria.ua на показники доходів порівнянні з AUTO.ria.ua в 2013 р.

А що в найближчих планах?
У нас три вектора розвитку зараз: новий дизайн RIA.ua, розвиток сервісів монетизації і мікроплатежів, в також мобільні технології.

На завершення також відкрию таємницю – в березні 2011 р. ми плануємо запустити ще один сайт оголошень, але подробиці зможу розповісти вже наступного року.

Мітки: ,
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