У партнера Ахметова відповіли, що людину Коломойського прибрали законно | Предприниматель

У партнера Ахметова відповіли, що людину Коломойського прибрали законно

Зміну керівництва ВАТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат” пройшла в рамках закону.

Про це йдеться в прес-служби Південного ГЗК.

Як відомо, раніше УНІАН, включений у медіахолдинг Ігоря Коломойського, повідомив про рейдерське захоплення підприємства і зміну керівництва.

“Рішення про зміну керівництва ВАТ” Південний гірничо-збагачувальний комбінат “з 30 квітня 2010 року повністю відповідає правовим нормам”, – зазначив член правління ПГЗК Олександр Рибалко.

Рибалко підкреслив, що дане рішення ініціювали і підтримали акціонери, власники 99,9% акцій підприємства.

Серед причин зміни правління ПГЗК члени наглядової ради називають “неефективність роботи попереднього менеджменту, а також його нездатність визначити стратегію розвитку підприємства і розробити програму модернізації”.

“Причини зміни керівництва Південного ГЗК – робота попереднього керівництва комбінату вела не до розвитку, а до руйнування підприємства”, – повідомив член правління ПГЗК.

“Модернізація та оновлення виробництва не проводилося, зарплата працівників була на найнижчому рівні в галузі, а 2009 р. ПГЗК завершив з чистим збитком у розмірі, що перевищує 73,5 млн. грн.”, – Повідомив Олександр Рибалко, відзначивши, що менеджмент комбінату при цьому за останні 2 роки не представив акціонерам ні плану розвитку, ні інвестиційної програми.

Як повідомлялося, члени наглядової ради ВАТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат” на засіданні 30 квітня 2010 р. призначений на посаду в.о. голови правління Південного ГЗК Михайла Короленка. Був також обраний новий глава наглядової ради ПГЗК Олександр Ластенко, який змінив на цій посаді керівника компанії “Славутич-Капітал” Геннадія Корбана (людина Ігоря Коломойського).

ВАТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат” (м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область) є одним з основних виробників залізорудної сировини – концентрату та агломерату – в Україну.

На даний момент основними акціонерами Південного ГЗК є ЗАТ “Смарт-холдинг” і структури Романа Абрамовича (власнику “Evraz Group”), які в кінці 2007 року придбали 50% акцій ПГЗК у групи “Приват”.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.