Січень 17, 2018

9 студентів – підприємців, які відкрили свій бізнес

вересень 24, 2013    Ідея та стартапРаспечатать эту статью

9 студентів – підприємців, які відкрили свій бізнес

Засоби для кухні від мокрих підлог , шкарпетки для командних ігор , протеїнові коктейлі різних смаків і безліч інших ідей , які вдалося реалізувати без великих вкладень .

Чи можна почати свою справу під час навчання? Запросто . Дев’ять американських студентів та випускників , яким вдалося відкрити свою справу і отримувати $ 100 000 доходів щорічно під час навчання в університеті. Деякі вчилися в державних університетах , а деякі – у приватних елітних навчальних закладах. Їх проекти абсолютно різні , але всі вони амбітності , оптимістичні і не без підприємницького драйву.

Кевін Джелфанд , 23 роки: займався виготовленням протеїнових коктейлів

Засновник компанії Shake Smart Кевін Джелфанд в червні 2012 року закінчив Державний університет Сан -Дієго.

Все почалося в червні 2010 року , коли, виходячи з тренажерного залу , Кевін усвідомив , як неприємно пити теплий протеїновий коктейль , та ще й з грудками. Кевін згадує , що йому цей коктейль був схожий на бруд .

Тоді він вирішив самостійно приготувати протеїновий коктейль зі всеж фруктами та знежиреним молоком. Такий напій не тільки зберігав потрібний ефект , а й був дуже смачним. Тоді Кевін розповів своєму знайомому з тренажерного залу Мартіну Рейману про своє відкриття і попросив його про допомогу.

Тоді напарники придумали більше 60 різних рецептів і протестували отримані напої на 20 друзях . Тоді з 60 сумішей вони вибрали 15 , серед яких був і ” шоколадний морозний ” , до складу якого увійшли нектар агави , лід , молоко і шоколадна протеїнова пудра. Завдяки родині та друзям їм вдалося зібрати $ 50 000 , щоб відкрити свій кіоск біля тренажерного залу , який вони назвали Shake Smart . Щоб окупити вартість кіоску , їм необхідно було продавати по 60 таких шейків на день.

Shake Smart став справжнім відкриттям , і вже з першого дня напарником вдалося продавати по 120 коктейлів на день, а вже через шість місяців команда Shake Smart складалася з 12 осіб. Крім того , в серпні минулого року було підписано угоду з університетом.

Минулої весни в торговому центрі Сан -Дієго хлопці відкрили свою точку поруч з цілодобовим спортклубом . Кевін планує отримати $ 740 000 доходу до кінця цього року.

Олександра Ебрахам , 23 роки: винайшла засіб від мокрих підлог

Засновниця компанії Олександра Ебрахам DripCatch зараз закінчує Університет Сіетла.

Історія DripCatch починається з травня 2010 року , коли офіціантка в готелі класу люкс Salish Lodge , штат Вашингтон , впала на спину , послизнувшись на мокрій підлозі . Цією була сама Олександра Ебрахам . Боляче не було , було прикро , адже в усіх ресторанах , в яких працювала студентка , доводилося стикатися з мокрими статями.

Тоді Олександра звернулася до свого боса з проханням встановити спеціальні резервуари , в які б збиралися краплі з полиць , де стояла тільки що вимитий посуд . Але бос заявив , що таких резервуарів просто не існує. Олександра не могла в це повірити , тому почала пошук в Інтернеті. Але і це не дало результатів , тому студентка сама створила пластиковий піддон чорного кольору розміром 50 ? 50 см. Це піддон прикріплювався до полиць , які ставилися усередині посудомийних машин. Тоді за виробництво такого резервуара взялася одна китайська компанія , а саме пристосування отримало назву DripCatch .

Такий піддон за $ 50 виявився дуже корисним американським рестораторам , так як падіння на мокрих підлогах часто закінчуються судовими позовами загальною сумою близько $ 2 млрд. Олександру підтримав відомий в Сіетлі кухар Том Дуглас , завдяки якому їй вдалося зібрати $ 81 000 .

Але відкрити свою справу виявилося нелегко. Ебрахімі довелося взяти академічну відпустку, під час якого вона поєднувала дві роботи , щоб оплачувати рахунки . Після чергового конфлікту з китайським виробником , вона вирішила працювати з вітчизняною компанією , яка робила піддони меншими партіями і на $ 3 дешевше.

У травні цього року Олександра представила свій винахід на виставці Національної Асоціації Ресторанів , яка проходила в Чикаго. Їй вдалося продати вже 600 піддонів , і зараз вона очікує , що за поточний рік отримає $ 1 млн доходу . А вже у вересні Олександра знову приступить до навчання в університеті.

Сем Барнет , 22 роки: створив модель для інвестицій

Засновник компанії SBB Research Group Сем Барнет в червні 2012 року закінчив Технологічний Інститут Каліфорнії. Сем Барнет родом з міста Хайленд Парк , штату Іллінойс , в якому його батько володів компанією, що займається інвестиціями . Тому ще з самого дитинства у Сема виник інтерес до ринку цінних паперів. Будучи 10 -річним дитиною , Сем переконав батька придбати акції компанії Emerson Electric , які через пару місяців на чверть зросли в ціні. До того часу , як Сем вступив до університету , його портфель становив до $ 250 000 .Починаючи з січня 2010 року , Сем Барнетт почав використовувати комп’ютеризовану кількісну модель для інвестицій. За словами Сема , завдяки такій моделі можна отримати хороший дохід , коли індекс S & P зростає , і не потерпіти збитків , коли він падає. За час першого кварталу торгів індекс S & P піднявся на 7 % , а інвестиції Барнетта – на 31 %. Коли про це дізнався професор з фінансів Каліфорнійського університету , він представив студента групі інвесторів з Тайвані , які згодом вклали в розробку $ 2 млн. Так була створена SBB Research Group .

Коли фонд Барнетта склав $ 50 млн , він найняв на роботу 38-річного Метта Ейвена , який працював до цього операційним директором у одного брокера -дилера з Чикаго. Свій перший торговий рік фонд завершив у лютому з показником прибутковості в 18,7 % з показником індексу S & P 0,97 %. З вересня Барнетт починає навчання в Північно -Західному Університеті , на докторській програмі з фінансів . До цього часу він планує створити ще один фонд в $ 50 млн.

Олівер Богнер , 19 років: знайшов своє покликання в реілізаціі реаліті -шоу

Засновник компанії Олівер Богнер є студентом другого курсу Університету Чепмена . 13- річною дитиною Олівер переконав свою бабусю інвестувати в нього . Він хотів стати ді- джеєм , а для цього йому потрібно було купити аудіообладнання за $ 1000. До 15 років Олівер провів вже більше 100 вечірок за рік , заробив $ 100 000 , і на нього працювало вже 15 друзів. На той час він був учнем у старшій школі в Беверлі- Хіллз.

Тоді 51- річний батько Олів’є , колишній на той час продюсером , підказав своєму синові , що можна заробляти , проводячи телевізійні реаліті -шоу. Тоді Олівер створив концепцію , яку назвав “Принц вечірок 90210” , яку відразу ж викупив у нього один кабельний канал , але далі початкового проекту шоу не просунулася. Але Олівер не опустив руки. Як він сам згадує , тоді він зрозумів , чим би хотів займатися все життя.

У 19 років він працював виконавчим продюсером на реаліті – телебаченні в Лос – Анджелесі , будучи наймолодшим представником цієї професії. Він реалізував близько 50 проектів реаліті -шоу , 10 з яких купили кабельні канали , серед них і Animal Planet , і Oxygen , і Lifetime . Як продюсер , Олівер отримує від 3 до 10 % бюджету від кожного проданого проекту. На таких угодах він вже зумів заробити близько $ 100 000. Поки ще жоден проект не запущений на телебачення в качастве серіалу , але спецпокази вже здійснені : наприклад , канал Oxygen вже представив на суд глядачів шоу знайомств Love Scouts , а два інших шоу з’являться в прямому ефірі вже восени .

Спочатку Олівер хотів поступити в Університет Південної Каліфорнії , який дуже знаменитий серед продюсерів розважальної індустрії . Але потім він вирішив навчається в університеті поменше , а тому вступив до Університету Чепмена . За його словами , він вирішив зробити ім’я університетові завдяки тому , що буде в ньому вчитися.

Рілі Гудман , 22 роки: створив шкарпетки для гравців у лакросс

Засновник компанії Strideline Рілі Гудман є студентом – старшекурсником Вашингтонського Університету .

Рілі разом зі своїм однокласником Джейком Директором завжди мріяв заснувати власний бізнес. Але друзі так і не доходили до справи , поки їх один з команди по грі в лакросс не потрапив в автокатастрофу. На щастя , він вижив і залишився неушкоджений , але з того моменту друзі вирішили діяти. Тоді вони припаркували автомобіль Рілі на вершині пагорба недалеко від Сіетла і вирішили залишатися на цьому місці , поки не придумають ідею для власної справи. Через 4 години ідея з’явилася : хлопці вирішили створювати шкарпетки високо якості , призначені для гри в лакросс .

Отримавши від батьків на випускний $ 1400 , Рілі і Джейк за допомогою Microsoft Paint розробили дизайн шкарпеток і вирішили оцінити попит на нього , використовую такі інтернет -ресурси , як Alibaba.com і Tradekey.com . На моделях зображувався символ Сіетла – вежа Спейс – Нідл , яка підносилася над горизонтом. Вже через три місяці друзі продали всю партію в 1000 штук за ціною $ 6 за одну пару . У цей час вони також відвідували лекції по бізнесу , фінансів і маркетингу .

На сьогоднішній день 25 магазинів в Сіетлі продають шкарпетки під брендом Strideline по $ 12 за одну пару . За словами Рілі Гудмана , оборот їх компанії сягнув уже $ 200 000, з яких половину склав дохід. Цього літа друзі придумали ще 11 нових дизайнерських ідей , в які входили панорами Сент- Луїса , Нью – Йорка і Сан – Франциско.

Ансар Хан , 23 роки: додаток для iPad допомагає в прийомі замовлень

Засновник компанії Refulgent Software Ансар Хан в травні 2011 року закінчив Університет Буффало .

Коли у Ансара і його друга Джеймса О’Ліері виникла ідея створення більш зручного способу обробки замовлень , вони працювали офіціантами в сімейному ресторані Ансара Kabab & Curry . Тоді на ринку були дуже дорогі комп’ютеризовані системи , а тому хлопці вирішили , що додатки для мобільних телефонів iPad і iPod Touch буде на порядок дешевше.

Друзі позичили у батьків Хана $ 32000 і почали роботу над додатком . Раніше О’Ліері вивчав в університеті комп’ютерні технології. Працювали друзі в підвалі будинку матері О’Ліері , сама розробка програми зайняла 10 місяців , ще півроку пішло на тестування . Їм вдалося виявити баггі , через які Вісла система і губилися замовлення 50 покупців.

Додаток Ambur вдалося запустити в App Store за ціною $ 999 у квітні 2011 року. Тільки через 6 тижнів з’явився перший покупець: слабкий грецький ресторан у Нью – Йорку. На сьогоднішній день додаток встановили вже 265 ресторанів в 14 країнах світу . У поточному році Хан очікує отримати близько $ 850 000 . Крім того , частину доходу друзі отримують від продажу ресторанам додаткового обладнання: пристроїв для списування кредитних карт і принтерів для чеків.

Даллас Робінсон , 25 років: створював бальзами для губ

Засновник компанії Kisstixx Даллас Робінсон є студентом – старшекурсником Університету долини Юта.

Коли Далласу було 18 років , в коло його інтересів входили тільки спорт ( сноуборд і вейкбол ) і дівчата. Але з часом один початок заважати іншому . Як він каже , після занять спортом його губи дуже обвітрювалися і тріскалися , тому Даллас дуже переживав , щоб після поцілунку з дівчиною вона не запам’ятала тільки його потріскані губи. Йому довелося перепробувати безліч різних бальзамів для губ , велика частина яких були відомими брендами , але всі без винятку виявилися абсолютно марними . Тоді Даллас і вирішив створити бальзам для губ , який би захищав від сонця і вітру , і який можна було використовувати не тільки самому , але і запропонувати своїй дівчині .

Так як Даллас був членом мормонської церкви , то повинен був відкласти реалізацію своєї ідеї , поки не пройде обов’язкову дворічну службу церкви. З 2009 року він продовжив навчання в університеті , де і представив свою ідею щодо створення блиску для губ на одній з лекцій з підприємництва . Напарником Далласа став однокурсник Майк Буономо . Тоді партнери за допомогою Шкільного Центру з розвитку малого бізнесу кредит розміром в $ 50 000.Найскладніше було працювати з хіміком , щоб створити нелипких основу для бальзаму . Партнерам необхідно було знайти сертифікованого фахівця , адже фактор SPF ( сонцезахисний фактор ) регулює Комісія з продовольства і ліків . Так Робінсону і Буомо довелося переговорити з дюжиною хіміків. Але вже через 4 місяці старанної роботи і тестувань з’явилося 6 різних смаків , в тому числі і лимонадний

.За словами Далласа , собівартість однієї такої упаковки з двох блисків дорівнює від 86 центів і до $ 1 залежно від обсягу упаковки. Оптова вартість їх становить $ 3 , при цьому роздрібна вартість у два рази дорожче. За березень 2010 року почали продаж партії з 6 000 упаковок блиску для губ у шкільних коридорах . За 6 місяців партія була розпродана . Крім того , друзі дзвонили рітейлерам , брали участь у різних виставках.

У березні 2012 року партнери виступили в реаліті -шоу Shark Tank , яке присвячене стартапам . А наприкінці шоу Робінсон і Буономо отримали пропозицію від мільярдера Марка Кьюбана – $ 200000 за 40 % їх проекту.За підсумками цього року хлопцям вдалося отримати від продажу $ 188 000 . Вже наступного року Робінсон прагне подолати семизначну позначку. Зараз компанія Kisstixx веде переговори з дистриб’юторами і рітейлерами в 43 країнах світу , тому можна побачити продукцію компанії в магазинах Японії , Великобританії , Ізраїлю та Австралії. У США партнери намагаються укласти угоди з Target , Winn – Dixie , Wal -Mart і Walgreens .

Макс Аленхат , 22 роки: підраховував дерева для лісопромисловців

Засновник компанії Silvia Terra в травні 2011 року закінчив Єльський університет .

Протягом ста років лісопромисловці , щоб оцінити свої активи , використовували досить витратний за часом спосіб : вони вручну рахували кількість різних видів дерев , використовуючи зразки тих чи інших лісових ділянок , а потім просто переносили результати на всі володіння . Таким чином підрахувати вишневий , дубовий і березовий ліс площею в 20 000 акрів можна було за півроку , витративши на це $ 100 000.

Макс Аленхат разом зі своїм партнером Зекері Періза розробили новий спосіб , за допомогою якого можна було б перенести подібний підрахунок в 21 століття . Згідно з їх розробці , дерева підраховуються за допомогою супутникових зображень , а також алгоритму , який придумав Періза . Такий алгоритм значно скорочував кількість ділянок , які потрібно проаналізувати , і зосередитися на тих , де різноманітність видів і розмір дерев були найбільш репрезентативні для всієї ділянки . Вартість такого підрахунку дорівнює 12 500 .

Директор FIA Timber Partners , яка інвестує в ленну промисловість , Тім Корр’єре каже, що хлопці просто перетворили стару методологію за допомогою новітніх технологій. Проект був запущений в 2009 році, і з тих пір у партнерів з’явилося п’ять клієнтів і більше $ 200 000 доходу . Цього року Аленхат очікує , що дохід його компанії складе $ 1 млн , а до кінця 2013 року потроїться .

Ені Венг , 23 роки: запустила мережу порталів для студенток американських університетів

Засновниця компанії Her Campus Media Ені Венг є студенткою – старшокурсниць Гарвардського університету.

Як говорить сама Ені Венг , компанія Her Campus Media заробляє на тому , що студенти не читають і не вчать лекції , а постійно сидять за екранами ноутбуків , перечитуючи останні новини з Her Campus . Ені запустила мережу жіночих порталів ще в 2009 році. Її партнерами стали друзі Уінздор хенгери і Стефані Каплан , які навчаються разом з Енн в Гарварді.

Портали компанії Her Campus представляють із себе самі звичайні жіночі сайти , на яких публікуються історії про кохання , здоров’я і красу. Але кожен такий кампус має власний мікросайту , на якому з’являється контент спеціально для студенток того чи іншого університету . Наприклад , для студенток Університету Дьюка на My Campus опублікована стаття “10 речей , за якими ти будеш нудьгувати в Університеті Дьюка ” , а от студентки Джорджтаунського університету можуть прочитати про те , як проходило святкування Дня Джорджтауна. Місцевим рекламодавцям дуже подобається такий розділений підхід .

Більше 3 000 студентів – журналістів допомагають Венг в роботі: вони шукають матеріали , пишуть і редагують статті . Кожен місяць Her Campus відвідують близько 850 000 чоловік , а за минулий рік дохід Венг склав більше $ 300 000. Крім того , Венг володіє 80 доменними іменами , до яких належить і HisCampus.com . Зараз партнери шукають рішень , які дозволили б залучити читачок і після закінчення університету . Як говорить Венг , таким чином можна розширити компанію і заробити на ній мільярд.

Мітки: ,
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