HTC обігнала Nokia за капіталізацією | Предприниматель

HTC обігнала Nokia за капіталізацією

Акції HTC на Нью-Йоркській фондовій біржі виросли в ціні і склала 1220 тайваньських доларів за акцію. З урахуванням нинішніх котирувань акцій вартість компанії HTC становить $ 33,88 млрд.

Акції ж фінської компанії Nokia на тій же Нью-Йоркській біржі впали до $ 32,8 млрд. HTC вперше обійшла Nokia за капіталізацією. Однак під кінець торгового дня на NYSE виросли в ціні депозитарні розписки фінського гіганта і Nokia знову випередила у вартість HTC

Цінні папери Nokia пережили різке і в один час рекордне падіння в лютому 2011 року після новини про те що Nokia збирається співпрацювати з Microsoft (в майбутні смартфони Nokia збираються встановлювати операційну систему від Microsoft). Тоді акції Nokia впали аж на 14% всього протягом дня, таким чином відновивши 13-річний мінімум.

Що стосується тайванської HTC то акції цієї компанії за останні п’ять років зросли в кілька десятків разів. Минулого компанії випускала пристрої на замовлення для інших брендів, зараз компанія розробляє і випускає власні мобільні пристрої на базі Microsoft Windows Mobile, ОС Google Android і новою операційною системою від Microsoft – Windows Phone 7.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.